Dívčí tílko na cvičení Energy růžové

Ref.
8350709
Výhody výrobku
Prodyšné a lehké tílko. Udrží vaše dítě v suchu! Díky přiléhavému střihu kopíruje každý pohyb těla. Velmi hebký a pružný materiál.

3 DOSTUPNÉ BARVY

Hebkost
Velmi hebký česaný materiál.
Odvod potu
Materiál absorbuje a účinně odvádí vlhkost. Brání prochladnutí.
Pružnost
Přiléhavý střih a materiál s příměsí elastanu poskytuje maximální pohodlí.

VLASTNOSTI

Velikost
Od 5 do 14 let.
Další barvy
černá, růžová.
Složení
Hlavní materiál : 82.0% polyester, Hlavní materiál : 18.0% elastan
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Testy pravidelně provádí nezávislá laboratoř ověřující, zda výrobky odpovídají našim nárokům na kvalitu.
Určeno pro
středně intenzivní až intenzivní cvičení a fitness.
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Perte v pračce na 30 °C. Nepoužívejte bělidla. Nesušte v sušičce. Nežehlete. Nečistěte chemicky.

DALŠÍ INFORMACE

Naše kolekce oblečení na cvičení a fitness pro děti od 5 do 14 let
Tato řada oblečení byla vyvinuta na cvičení a tréninky s nízkou i vysokou intenzitou (skoky na trampolíně, step, kruhový trénink, posilování, protahování…). Ideálními aktivitami pro zdraví dítěte a udržování se v dobré fyzické kondici, ale také jako gymnastická průprava je: skákání, lezení, posilování, zavěšování se, držení rovnováhy…
Tým podílející se na vývoji výrobků Domyos:
Naše týmy pracují na výrobcích s jediným cílem: nalézt materiál, který nabízí ideální rovnováhu mezi hebkostí a prodyšností, tj. hlavními vlastnostmi materiálu, které mladí sportovci potřebují. Věděli jste, že... všechny modely oděvů se testují v praxi a na základě názorů uživatelů je neustále vylepšujeme?
Tílko MY little TOP
Výrobky řady My Top jsou dostupné rovněž v dámském provedení. Tílko je vhodné na všechny druhy fitness. Nosí se přímo na těle, materiál je velmi hebký a příjemný. Sportovní střih zad odhaluje lopatky a poskytuje dostatečnou volnost pohybu ramenům a pažím.
Nahoru