Dívčí tílko na cvičení S500 My Little Top růžové

Ref.
8491137
Users reviews
5 / 5 1 Názor
Výhody výrobku
Prodyšné a lehké tílko udrží děti při cvičení v suchu! Přiléhavý střih poskytuje volnost pohybu. Velmi hebký a pružný materiál.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Hebkost
Materiál s velmi hebkým povrchem.
Odvod potu
Materiál odvádí pot. Brání prochladnutí.
Pružnost
Pružný materiál a přiléhavý střih pro maximální pohodlí.
Dopad na životní prostředí
Známka C - srovnání: dámské tílko. Podrobnosti viz níže.

VLASTNOSTI

Velikost
Od 5 do 14 let.
Barva
Černá, růžová.
Složení
Hlavní materiál : 82.0% polyester, Hlavní materiál : 18.0% elastan
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
cvičení.
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Perte v pračce na 30 °C. Nepoužívejte prostředky s obsahem chloru. Nedoporučujeme sušit výrobek v sušičce. Nežehlete. Nečistěte chemicky.

DALŠÍ INFORMACE

Naše kolekce oblečení na cvičení a fitness pro děti od 5 do 14 let
Naše řada dívčího a chlapeckého oblečení byla navržena na cvičení a sport ve škole nebo v tělocvičně. Výrobky z kolekce jsou vhodné pro nenáročné i náročnější sportovní aktivity (trampolíny, step, posilování, švihadlo, protahování…). Ideální pro zdraví dítěte, jeho udržování se v dobré fyzické kondici, ale také pro jeho gymnastickou průpravu je: skákání, lezení, posilování, zavěšování se, držení rovnováhy…
Vývoj oděvů Domyos
Naše týmy pracují na výrobcích s jediným cílem: nalézt materiál, který nabízí ideální rovnováhu mezi hebkostí a prodyšností, tj. hlavními vlastnostmi materiálu, které mladí sportovci potřebují. Děti si tak mohou vybírat z kompletní řady fitness oblečení, která nabízí trička, tílka, legíny, kalhoty, šortky, mikiny i bundy.
Věděli jste, že...
Všechny modely oděvů pravidelně testujeme a na základě názorů uživatelů je neustále vylepšujeme.
Tílko MY little TOP
Dívčí tílko inspirované dámským tílkem My Top. Je vhodné na každý druh pohybu. Velmi hebký materiál příjemný na dotek. Zadní díl s vykrojením do T zvýrazňuje ramena a zaručuje volnost pohybu.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopady výrobku na životní prostředí jsou stanoveny pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňují celý jeho životní cyklus. Každému výrobku udělujeme známku ABCDE, takže si můžete na základě srovnání produktů stejné kategorie (triček, kalhot, batohů atd.) vybrat ten ekologicky nejšetrnější. Uvádění informací o dopadech na životní prostředí představuje dobrovolný počin ze strany společnosti Decathlon. Více informací naleznete na http://sustainability.decathlon.com/

Users reviews

 • Žena
  30–39 let
  26 únor 2019
  Use since Více než 2 roky
  That review has been deposited on this product version
  TOP

  Výborné a příjemné tilko,dcera ho miluje, perfektní jak na normální nošení, tak na tréninky.

Nahoru