Dívčí tričko na cvičení bílé

Ref.
8005400
Výhody výrobku
Nejjednodušší a nejpohodlnější tričko. Domyos garantuje stálost tvaru a barev. Pružný výstřih pro snadné oblékání přes hlavu.
Hebkost
100% bavlna. Dlouhé vlákno a česaná bavlna jsou zárukou pohodlí.
Snadné oblékání
Široký výstřih usnadňuje oblékání.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 100.0% bavlna
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
cvičení.
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Oblečení z bavlny či syntetiky perte na 30 °C, max. na 40 °C. Výrobek lze sušit v sušičce. Žehlete na středně vysokou teplotu. Oblečení světlých a tmavých barev perte odděleně. Sušení volně na vzduchu šetří životní prostředí, energie i materiál.

DALŠÍ INFORMACE

Tričko ze 100% bavlny
Tričko ze 100% bavlny. Vynikající poměr kvality a ceny.
Bavlněné tričko s krátkým rukávem.
Toto tričko ze 100% bavlny představuje vynikající poměr kvality a ceny. Tvoří základní výbavu na cvičení i jakýkoli jiný sport.
Koncepce řady oblečení pro děti ve věkové kategorii 5–14 let:
Řada sportovního oblečení je určena na pravidelné cvičení, ať již ve škole, či volném čase (posilovací cviky, protahování, strečink, zpevňování svalů), a udržování se ve zdravé kondici. Vývojáři Domyos navrhli výrobek tak, aby byl prodyšný a hebký. Všechny modely oděvů se testují v praxi a na základě názorů uživatelů je neustále vylepšujeme.
Nahoru