Dívčí tričko na cvičení modré

Ref.
8324746
Výhody výrobku
Jednoduché a velmi pohodlné tričko s garancí stálosti tvaru a barev od značky Domyos. Pružný výstřih usnadňuje oblékání.

6 DOSTUPNÉ BARVY

už od
79,00 Kč44,00 Kč*
Hebkost
100% bavlna. Dlouhé vlákno a česaná bavlna jsou zárukou pohodlí.

VLASTNOSTI

Barva
Modrá.
Velikost
Od 5 do 14 let.
Složení
Hlavní materiál : 100.0% bavlna
Tests
Kvalita je pro značku Domyos prioritou. Všechny naše textilní výrobky s úspěchem prošly testy životnosti. Tyto testy jsou prováděny v nezávislých laboratořích. Zkoumá se odolnost výrobků vůči častému praní, stálost barev, ztráta tvaru, tvorba žmolků... Díky těmto testům se ověřuje dlouhá životnost výrobků při reálném použití.
Určeno pro
dívky na cvičení.
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Perte v pračce na 30 °C. Nesušte v sušičce, nebělte. Žehlete na nízkou teplotu (110 °C).

DALŠÍ INFORMACE

Naše kolekce oblečení na cvičení pro děti od 5 do 14 let
Řada oblečení byla vyvinuta na sportovní aktivity mírné až vysoké intenzity (trampolína, stepper, kruhový trénink, posilování, protahování atd). Tedy ideální sportovní aktivity pro vaše dítě, které v tomto oblečení může: skákat, válet sudy, lézt, posilovat, přelézat překážky, držet rovnováhu atd.
Výběr materiálů značky Domyos
Cílem našich vývojářských týmů je: zajistit ideální poměr mezi hebkostí a prodyšností oblečení pro malé sportovce. Věděli jste, že... Všechny modely oděvů se testují v praxi a na základě názorů uživatelů je neustále vylepšujeme.
Bavlněné tričko s krátkým rukávem a potiskem.
Toto tričko ze 100% bavlny představuje vynikající poměr kvality a ceny. Klasické tričko lze nosit na celou řadu sportů. Přidanou hodnotou je jeho vzhled – stylové barvy a potisk.
Nahoru