Dívčí zavinovací baletní sukýnka světle zelená

Ref.
8399626
Výhody výrobku
Přejete si tančit v pohodlí? Sukýnka perfektně sedí v pase a kopíruje vaše pohyby! Je vhodná k trikotu dle vašeho výběru!

8 DOSTUPNÉ BARVY

Volnost pohybu
Zavinovací sukně z mušelínu se přizpůsobí každému pohybu.
Držení na těle
Sukýnka perfektně sedí na materiálu trikotu.
Splývavost
Velmi lehká, částečně průhledná látka dá vyniknout pohybům tanečnice.

VLASTNOSTI

Velikost
od 4 do 16 let.
Barva
7 barevných provedení.
Složení
Hlavní materiál : 90.0% polyester, Hlavní materiál : 10.0% elastan Všitý díl : 82.0% polyester, Všitý díl : 18.0% elastan
Approved by
Výrobek testovali rekreační i profesionální tanečníci. Nosili jej při tanečních hodinách a pak s námi sdíleli pozitivní i negativní názory. Díky nim jsme zjistili, v čem můžeme cvičky ještě vylepšit. Názor uživatelů je pro nás velmi důležitý, protože chceme vyhovět požadavkům našich zákazníků. Produktová manažerka Caroline navíc u každého nového výrobku provádí testy všech velikostí, aby vám výrobek co nejlépe seděl.
Tests
Stálost barev a tvaru byla testována. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Z čeho se skládá baletní úbor?
Doporučený, někdy i povinný, taneční úbor má na starosti baletní mistr. Doporučujeme vám proto se předem informovat v daném tanečním studiu, jaký oděv je na hodinách vyžadován. Ideální je nosit trikot a legíny, aby se oděv na těle vůbec nehýbal. Oblečení lze doplnit o sukýnku. Typ piškotů s celistvou, či dělenou podešví konzultujte s baletním mistrem. Naše rada na udržení v teple při baletu? Noste zavinovací blůzu!
Jaký úbor na balet?
Naše heslo? Měl by vypadat upraveně a být pohodlný. Ani příliš těsné, ani příliš volné, trikot a legíny vám musí padnout jako ulité! Abyste si tím byli jistí, není nic snazšího než se v trikotu hýbat už ve zkušební kabince: zvedněte ruce nad hlavu, předkloňte se. Oblečení by se nemělo hýbat nebo se shrnovat. Sukýnka není povinná, ale úbor perfektně doplňuje! Dobře drží v pase a při tanci vám ponechá naprostou volnost pohybu. Máte vybráno oblečení? Můžete začít s tancem!
Proč nosit baletní sukýnku?
Ideálně doplňuje baletní oblečení a lichotí postavě baletky. Její nošení není povinné, ale perfektně se hodí ke všem druhům trikotu. Možností nakombinování je víc, stačí si jen vybrat! Vyzkoušejte také skládanou sukýnku!
Je možné kombinovat jednotlivé části baletního úboru?
Při vývoji baletního oblečení jsme právě toto měli na mysli! Zvolte si trikot v jedné ze sedmi barev: a to buď trikot s tenkými ramínky, který dá vyniknout vaší postavě, či trikot s ramínky širokými a hranatým výstřihem, který dá vyniknout šíji, či trikot s krátkým rukávem, který kryje ramena a poskytuje pohodlí. Doplnit jej můžete o sukýnku!
Něco navíc pro přenos úboru?
Zároveň jsme pro vás vyvinuli malou slušivou tašku na přenos baletního úboru. Praktické kapsy slouží k oddělení špiček od zbytku úboru či uložení pírek, která již nebudete muset při česání drdolu složitě hledat. V prodeji jsou dvě velikosti: růžová pro dívky a větší šedá (černá pro sezónu podzim/zima 19) pro ženy. Malá skládací taška se třpytkami je taktéž velmi praktická!
Nahoru