Domácí rotoped E Fold

Ref.
8377563
Výhody výrobku
Máte málo prostorný byt? Rotoped je skládací, složený zabírá o 50 % méně místa. Navíc je kompatibilní s aplikací E-Connected díky níž sledujete své tréninky a pokroky!
7 999,00 Kč*
vč. ekologického poplatku
2,25 €
Plynulý chod pedálů
Zátěžové kolo 6 kg.
Interaktivita
6 funkcí a 9 programů, coaching na míru díky aplikaci E-Connected.
Pohodlí
Nastavení řídítek umožňuje posed s rovnými zády nebo naopak sportovnější posed.
Ovladatelnost
Transportní kolečka na každé noze umožňují přesun rotopedu jednou rukou.
Skladnost
Skládací. Po složení je o 50 % skladnější.
Doba montáže
40 minut.

VLASTNOSTI

Složení
Rám : 100.0% ocel Uzávěr : 100.0% polyamid
Tests
Rotoped je vybaven patentovanými transportními kolečky "Domyos Carry Balls". Byly testovány na 5 různých podlahových krytinách: parketách, betonovém povrchu, koberci, PVC podlahách a dlažbě. Umožňují nenáročné přemístění výrobku.
záruka
2 roky na díly a práci. 5 let na kovovou konstrukci. Náhradní díly k dostání 10 let.
Download user manual link

RADY

Skladovací Tipy
Skladujte na suchém místě, nikoli venku.
Omezení používání
Nosnost: 110 kg. Pouze pro domácí použití.

DALŠÍ INFORMACE

Proč je výhodné mít doma rotoped?
Trénink na rotopedu zpevňuje celé tělo. Dostanete se tak zpět do formy, můžete rozvíjet vytrvalost, zpevnit celé tělo. Pro zlepšení kardiorespirační zdatnosti, posílení svalů a kostí a udržení pevného zdraví Světová zdravotnická organizace doporučuje věnovat se alespoň 2,5 h týdně mírně intenzivní vytrvalostní aktivitě.
Zátěžové kolo a plynulý chod pedálů
Čím je vyšší hmotnost zátěžového kola, tím je pohodlnější a příjemnější šlapání!
Tréninkový počítač, váš virtuální trenér
Tréninkový počítač rotopedu E-Fold zobrazuje 6 údajů: kalorickou spotřebu, překonanou vzdálenost, dobu tréninku, rychlost, tepovou frekvenci. Kardio pás s měřičem tempa je součástí vybavení. - Nabízí 9 programů navržených našimi trenéry.
Připojený rotoped
Připojte se k aplikacím E-Connected či Kinomap, kde najdete motivaci i přehled svých tréninků. Díky E-Connected si můžete stanovit týdenní cíl, pokud jde o překonanou vzdálenost, čas či kalorickou spotřebu. Všechny tréninky jsou zaznamenávány a vy je můžete porovnávat. S aplikací Kinomap se můžete pohybovat v kulisách ze skutečného světa, dokonale synchronizovaných s vaším strojem. Ve vašem rytmu či v závodním režimu, sami či společně s ostatními uživateli Kinomap zažijete jedinečné zážitek.
Měření tepové frekvence
Součástí rotopedu E-Fold je hrudní pás pro měření tepové frekvence. Jedná se o nejspolehlivější způsob měření tepové frekvenci. Před připnutím pásu na hrudník navlhčete čidla. Pás pevně stáhněte. Vaše tepová frekvence se za několik vteřin zobrazí na displeji.
Správné seřízení rotopedu
1. Stoupněte si za rotoped. 2. Jednou rukou zatáhněte za sedlo směrem k sobě. 3. Nohou lehce zatlačte na zadní nohu rotopedu. 4. Tento pohyb uvolní tlačítko Domyos Easy Push umístěné na pravé straně rotopedu. Tlačítko stiskněte. 5. Je-li tlačítko stisknuté, přitáhněte rotoped směrem k sobě a složte jej.
Přesun rotopedu
Rotoped-E Fold můžete snadno přemísťovat bez ohýbání se v zádech. Rotoped uchopte za sedlo nebo řídítka. Patentovaný systém Domyos Carry Balls umožňuje přemísťovat rotoped v jakémkoli směru. Pro snadné přemístění po koberci rotoped uchopte za sedlovku nebo trubku řídítek a táhněte (na koberci není vhodné rotoped tlačit před sebou).
Hmotnost a rozměry
Složený rotoped: 53 × 47 × 103 cm. Rozložený: 110 × 47 × 138 cm, hmotnost výrobku: 29 kg. Rozměry balení: 100,8 × 24,5 × 58,5 cm. Celková hmotnost: 32 kg.
Údržba a oprava
2 roky na díly a práci, 5 let na kovovou konstrukci. Rady a tipy na údržbu a opravu přístroje naleznete níže.
Nahoru