• Domácí rotoped Fold 6
 • Domácí rotoped Fold 6
 • Domácí rotoped Fold 6
 • Domácí rotoped Fold 6
 • Domácí rotoped Fold 6
 • Domácí rotoped Fold 6
 • Domácí rotoped Fold 6
 • Domácí rotoped Fold 6
 • Domácí rotoped Fold 6
 • Domácí rotoped Fold 6
 • Domácí rotoped Fold 6
 • Domácí rotoped Fold 6
 • Domácí rotoped Fold 6
 • Domácí rotoped Fold 6
 • Domácí rotoped Fold 6
 • Domácí rotoped Fold 6

Domácí rotoped Fold 6

Ref.
8322821
Výhody výrobku
Tento skládací domácí rotoped je po složení o 50 % skladnější. Vhodný pro sportovce, kteří hledají výkonný rotoped s tréninkovými programy.
7 999,00 Kč*
vč. ekologického poplatku
2,25 €
Plynulý chod pedálů
Plynulý chod pedálů je šetrný ke kloubům (6kg zátěžové kolo).
Interaktivita
5 funkcí, 10 programů a 4 uživatelské profily. Včetně kardio pásu.
Skladnost
Skládací. Po složení je o 50 % skladnější.
Nastavení řídítek umožňuje posed s rovnými zády nebo naopak sportovnější posed.
Ovladatelnost
Transportní kolečka na každé noze umožňují přesun rotopedu jednou rukou.
Odolnost
Nosnost: 110 kg.

VLASTNOSTI

Použití
Pravidelné (5 h týdně).
Zátěžové kolo
6 kg.
Cíl:
Zlepšení vytrvalosti.
Složení
Rám : 100.0% ocel Čepice : 100.0% recyklovaný polyamid
Tests
Rotoped je vybaven patentovanými transportními kolečky "Domyos Carry Balls". Byly testovány na 5 různých podlahových krytinách: parketách, betonovém povrchu, koberci, PVC podlahách a dlažbě. Umožňují nenáročné přemístění výrobku.
Určeno pro
pravidelný kondiční trénink (tj. až 5 h týdně).
záruka
2 roky na díly a práci, 5 let na rám. Záruční servis: viz domyos.com.

RADY

Tipy na údržbu
Pravidelně kontrolujte dotažení šroubů a dalších částí přístroje. Po každém tréninku z výrobku setřete kapky potu. Pravidelně z rotopedu otírejte prach.
Skladovací Tipy
Skladujte na suchém místě, nikoli venku.
Omezení používání
Nosnost: 110 kg. Pouze pro domácí použití.

DALŠÍ INFORMACE

Hmotnost a rozměry
Složený rotoped: 53 × 47 × 103 cm. Rozložený rotoped: 110 × 47 × 138 cm. Hmotnost: 29 kg. Rozměry balení: 100,8 × 24,5 × 58,5 cm. Hmotnost balení: 32 kg.
Příznivé účinky cvičení
Jedná se o komplexní druh cvičení umožňující zvýšení vytrvalosti a posílení spodní části těla. Pro udržení formy doporučuje Světová zdravotnická organizace věnovat se této aktivitě pravidelně a při střední intenzitě (kdy dochází pouze k mírnému pocení, bez zadýchávání), tj. 22 minut denně. Pro snížení hmotnosti, a zejména úbytek tuku, doporučuje Světová zdravotnická organizace věnovat se této aktivitě rovněž pravidelně a při střední intenzitě, avšak po delší dobu, tj. 44 minut denně.
Zátěžové kolo a plynulý chod pedálů
Zátěžové kolo rotopedu zajišťuje plynulý chod pedálů. Čím je zátěžové kolo těžší, tím je chod pedálů plynulejší a váš trénink příjemnější.
Tréninkový počítač, váš virtuální trenér
Tréninkový počítač rotopedu Fold 6 je vybaven 5 údajů: kalorická spotřeba, ujetá vzdálenost, doba tréninku, rychlost, tepová frekvence. Kardio pás je součástí vybavení. 10 programů navržených našimi trenéry umožní příjemný trénink s ohledem na vaše cíle (zbavení se nadbytečných kilogramů, kondiční trénink, výkonnostní trénink, atd.). Pro rodinné používání lze nastavit 4 uživatelské profily.
Měření tepové frekvence
Součástí rotopedu Fold 6 je hrudní pás pro měření tepové frekvence. Jedná se o nejspolehlivější způsob, jak měřit tepovou frekvenci. Před připnutím pásu na hrudník navlhčete čidla. Pás pevně stáhněte. Vaše tepová frekvence se za několik vteřin zobrazí na displeji.
Rady pro správné seřízení rotopedu
Pro pohodlí při jízdě je důležité nastavit si správnou výšku sedla. Stoupněte si vedle rotopedu a nastavte výšku sedla tak, aby dosahovalo do úrovně vašich kyčlí. Tento rotoped umožňuje nastavit úhel řídítek: - řídítka skloněná blíž k vám pro šlapání s rovnými zády - řídítka dále od vás pro sportovnější jízdu a větší výkon. Nezapomeňte dostatečně utáhnout klipsny.
Stabilita rotopedu
Rotoped Fold 6 je vybaven 2 stabilizátory u předních nohou se 2 pozicemi: "Rozložený rotoped" pro stabilitu při jízdě. "Složený rotoped" pro snadné přemísťování. Pro optimální pohodlí vám doporučujeme umístit rotoped na speciální podložku (např. model DF920). Pěnová podložka zajišťuje stabilitu rotopedu při jízdě, snižuje otřesy i hluk a chrání podlahu před poškozením.
Doporučení při přemísťování rotopedu
1. Stoupněte si za rotoped. 2. Jednou rukou zatáhněte za sedlo směrem k sobě. 3. Nohou lehce zatlačte na zadní nohu rotopedu. 4. Tento pohyb uvolní tlačítko Domyos Easy Push umístěné na pravé straně rotopedu. Tlačítko stiskněte. 5. Je-li tlačítko stisknuté, přitáhněte rotoped směrem k sobě a složte jej.
Rady k přemístění rotopedu
Rotoped Fold můžete snadno přemísťovat bez ohýbání se v zádech. Rotoped uchopte za sedlo nebo řídítka. Patentovaný systém Domyos Carry Balls umožňuje přemísťovat rotoped v jakémkoli směru. Pro snadné přemístění po koberci rotoped uchopte za sedlovku nebo trubku řídítek a táhněte (na koberci není vhodné rotoped tlačit před sebou).

Tipy

Nahoru