Eliptický trenažér E SHAPE kompatibilní s aplikací E CONNECTED*

Ref.
8363893
Výhody výrobku
Pohodlný eliptický trenažér s výškově nastavitelnými řídítky. Coaching na míru zajišťuje aplikace E Connected*.
Plynulý chod pedálů
Zátěžové kolo 6 kg.
Interaktivita
6 funkcí a 9 programů, coaching na míru díky aplikaci E CONNECTED.
Pohodlí
Výškově nastavitelná řídítka pro každou postavu.
Ovladatelnost
Transportní kolečka pro snadné přemísťování.

VLASTNOSTI

Složení
Rám : 100.0% ocel Obal : 100.0% polykarbonát
Určeno pro
zeštíhlení postavy při cvičení s rovnými zády (pravidelné používání).
záruka
Záruka 5 let na rám, 2 roky na díly. Dostupnost náhradních dílů: 2 roky.
Download user manual link

RADY

Tipy na údržbu
Pravidelně kontrolujte dotažení šroubů a dalších částí přístroje. Po každém použití z výrobku otřete pot. Pravidelně z výrobku odstraňujte prach jemným hadříkem.
Skladovací Tipy
Skladujte na suchém místě. Neskladujte venku.
Omezení používání
Maximální nosnost: 130 kg. Pouze pro domácí použití.

DALŠÍ INFORMACE

Hmotnost a rozměry
Rozměry: 130 × 65 × 160 cm, hmotnost: 41 kg, rozměry balení: 110 × 24 × 55 cm, celková hmotnost: 45 kg.
Příznivé účinky eliptického trenažéru
Trenažér zapojuje svaly celého těla. Napomáhá trénovat výdrž a zpevňovat svaly celého těla. Světová zdravotnická organizace pro udržení fyzické kondice doporučuje cvičit pravidelně a v mírném tempu (člověk se nezadýchává a je schopen si povídat) po dobu 22 min/denně. Pokud chcete zhubnout, doporučuje Světová zdravotnická organizace cvičit pravidelně a v mírném tempu, avšak po dobu 44 min/denně.
Zátěžové kolo a plynulý chod pedálů
Zátěžové kolo eliptického trenažéru určuje plynulost chodu pedálů. Čím je zátěžové kolo těžší, tím je chod pedálů plynulejší a váš trénink příjemnější.
Tréninkový počítač, váš virtuální trenér
Tréninkový počítač trenažéru E Shape zobrazuje - 6 údajů: kalorickou spotřebu, překonanou vzdálenost, dobu tréninku, rychlost, tepovou frekvenci. Kardio pás s měřičem tempa je součástí vybavení. - 9 programů navržených našimi trenéry.
*Aplikace "E Connected"
S aplikací E Connected, která je propojena s vaším trenažérem E Shape, můžete trénovat podle jednoduchých a účinných programů. Každý program se zaměřuje na určitý cíl a lze jej přizpůsobit úrovni vaší fyzické kondice. V současnosti je aplikace ve francouzštině, angličtině, španělštině, italštině, čínštině, polštině, němčině, portugalštině a holandštině. Aplikace i její obsah jsou 100% zdarma.
Měření tepové frekvence
K trenažéru je dodáván i hrudní pás měřící tepovou frekvenci. Jedná se o nejspolehlivější způsob, jak měřit tepovou frekvenci. Před připnutím pásu na hrudník navlhčete čidla. Pás pevně stáhněte. Vaše tepová frekvence se za několik vteřin zobrazí na displeji.
Správné seřízení eliptického trenažéru
Možnosti nastavení pro přizpůsobení výšce uživatele: - Nastavení výšky řídítek. - Nastavení pedálů (blíže k řídítkům, na střed nebo dále od řídítek). Optimální je poloha uprostřed. Přední pozice vyhovuje osobám s tělesnou výškou pod 175 cm, zadní pozice osobám vyšším než 185 cm.
Stabilita eliptického trenažéru
Pro optimální pohodlí vám doporučujeme umístit trenažér na speciální podložku (např. model DF 920). Pěnová podložka zajišťuje stabilitu rotopedu při jízdě, snižuje otřesy i hluk a chrání podlahu před poškozením. Trenažéry Domyos jsou vybaveny 2 stabilizátory u zadních nohou. Zajišťují dokonalou stabilitu při tréninku na každém typu podlahy.
Přemístění trenažéru
Trenažér je vpředu vybaven kolečky. Při přesunu si stoupněte čelem k trenažéru. Zapřete se o něj nohou, zatlačte na řídítka a převraťte jej na kolečka. Trenažér opatrně přemístěte tam, kam potřebujete.
Nahoru