Eliptický trenažér EL 520 samonapájecí

Ref.
8503081
Výhody výrobku
Chcete trénovat před oknem (či před TV), ale není v blízkosti zásuvka? Není potřeba zásuvky: trenažér EL520 se dobíjí při tréninku. Hlavní výhoda: velký pohybový rozsah!
9 999,00 Kč*
vč. ekologického poplatku
2,25 €
Plynulý chod pedálů
7kg zátěžové kolo zajišťuje plynulý chod pedálů. Bez zbytečného zastavování.
Interaktivita
Díky 6 funkcím a 9 programům nejste při tréninku sami.
Pohodlí
Pohodlná ergonomická řídítka a nastavitelné pedály.
Ovladatelnost
Bez kabelu. Snadné přemisťování pomocí koleček.

VLASTNOSTI

Složení
Rám : 100.0% ocel Ochranná pokrývka : 100.0% polyuretan
Approved by
Výrobek byl vyroben inženýry značky Decathlon, aby vám zajistil příjemné, zábavné a přitom bezpečné sportování.
záruka
2 roky na díly a práci. 5 let na kovovou konstrukci. Náhradní díly k dostání 10 let.
Download user manual link

RADY

Skladovací Tipy
Skladujte na suchém místě. Neskladujte venku.
Omezení používání
Maximální hmotnost uživatele: 130 kg. Pouze pro domácí použití.

DALŠÍ INFORMACE

INOVATIVNÍ ŘEŠENÍ!
„Kabel je příliš krátký"“, „Kabel je příliš dlouhý, zamotávají se mi do něj nohy“, „Nemůžu ho dát na terasu, není tam zásuvka.“,nebo jen „On je k zapojení do sítě? Tak to jsem nevěděl!“ Samonapájecí rotoped jsme vyvinuli v návaznosti na zpětnou vazbu našich sportovců. Zvolili jsme rotoped, který jste si z této řady oblíbili (Comfort) a vybavili jsme jej vlastním pohonem. Skutečná týmová práce vás, našich partnerů i nás.
Proč je důležitý široký rozsah pohybu?
Na eliptickém trenažéru zapojujete různé svalové partie svého těla. Čím větší je rozsah pohybu, tím více své svaly zapojujete a zpevňujete! Ovšem to není vše. Na eliptickém trenažéru posilujete především svůj kardiovaskulární systém, při kterém jsou okysličovány svaly. Čim je rozsah pohybů větší, tím více své svaly zapojujete a namáháte srdce!
Těžké zátěžové kolo
Při šlapání by měl být chod pedálů plynulý. Hmotnost zátěžového kola je podmínkou plynulosti. Čím pravidelnější jsou vaše tréninky, tím těžší zátěžové kolo doporučujeme zakoupit, aby byly vaše tréninky pohodlné.
Váš domácí trenér
Eliptický trenažér EL520 zobrazuje 6 funkcí: - čas, - vzdálenost, - rychlost, - kalorickou spotřebu, - tepovou frekvenci (snímač "Hand Pulse"), - tempo. A navíc 9 tréninkových programů podle úrovně: - 1 Získejte kondici, - 1 Zůstaňte v kondici, - 1 Program 5 km, - 3 Zbavte se přebytečných kil, - 3 Výkonnostní trénink, A to není vše! Připojte se k aplikacím E-Connected či Kinomap, kde najdete motivaci i přehled svých tréninků.
Trénujte kardiovaskulární systém v pohodlí!
Při kardiotréninku je nutné myslet na své pohodlí, a to zejména, trénujete-li pravidelně. Při vývoji trenažéru jsme se proto zaměřili právě na pohodlí. Trenažér EL 520 nabízí: - ergonomické provedení, - manuální nastavení, - nastavení stability, - samonapájení, - snímač tepové frekvence, - blokace pedálů.
Drobnosti, které vám usnadní tréninky
Drobnosti, které vám usnadní tréninky: - transportní kolečka pro snadné přemísťování z místa na místo, - měřiče tepu pro rychlý odhad tepové frekvence, - praktický držák na tablet, - držák na láhev pro pohodlné doplňování tekutin, - bezpečnostní systém blokace pedálů.
Hmotnost a rozměry
Rozměry výrobku: 146 × 63 × 159 cm. Hmotnost výrobku: 52 kg. Rozměry balení: 118,5 × 64 × 33 cm. Hmotnost: 62 kg.
Údržba a oprava
2 roky na díly a servis. 5 let na kovové díly. Náhradní díly k dispozici 10 let po zakoupení. Rady a tipy na údržbu a opravu přístroje naleznete níže v popisu výrobku.
Omezení používání
Funkce Hand-Pulse není určena pro uživatele se srdečním stimulátorem. Maximální hmotnost uživatele: 130 kg. Pouze pro domácí použití.
Nahoru