Fitness taška LikeAlocker 40 l černá

Ref.
8521616
Výhody výrobku
Každé cvičení začíná v šatně! Taška LikeALocker, v níž se nesmíchá čisté a špinavé oblečení, se rychle stane vaší šatní skříňkou.

3 DOSTUPNÉ BARVY

Kapsy a přihrádky
Důmyslný systém kapes: 4 kapsy, z toho 1 na 17" PC, 2 odepínací kapsičky.
Snadný přenos
4 způsoby přenosu: batoh, velký popruh, 2 malé popruhy, rukojeť.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 100.0% polyester Pěna : 100.0% polyetylen Vložka : 100.0% polyester Zátěr : 100.0% polyuretan
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Rozměry
Rozměry: 27 × 23 × 56 cm.
Pro koho je vhodná taška o objemu 40 l?
Sportovní taška o objemu 40 l je ideální pro sportovce, kteří chodí trénovat před prací, během pracovní doby nebo po práci. Umožňuje přenos oblečení a příslušenství na fitness. Umožňuje 4 způsoby přenosu. Má ideální velikost, spoustu přihrádek a byla navržena tak, aby se vešla do skříňky v šatně.
Příslušenství
Kapsa na hygienické potřeby, kapsa na počítač, oddělitelné přihrádky, odvětraná kapsa na obuv, kapsa na telefon, další kapsy na osobní věci.
Testování výrobku
Materiály této tašky prochází testy nepromokavosti, odolnosti při přenosu a stálosti barev a tvaru. Testy prokázaly, že taška odolá mírnému dešti. Tyto testy jsou pravidelně prováděny různými testovacími laboratořemi a umožňují nám potvrdit, že naše nároky na kvalitu jsou splněny. Jste-li s vlastnostmi tašky i přesto nespokojeni, informujte nás o tom!
Jakým způsobem je měřen objem výrobku?
Objem každé tašky je měřen standardizovanou metodou: hlavní i boční kapsy naplníme kuličkami, které následně vysypeme do nádoby, v níž zjistíme, jaký objem kuličky zabírají.
Nahoru