KALHOTY LOOSE ČERNÉ

Ref.
8298592
Výhody výrobku
Kalhoty volného střihu. Pohodlné kalhoty s meltonovou podšívkou, která udrží vaše tělo v teple před posilováním i po něm.
už od
389,00 Kč64,00 Kč*
Ochrana před chladem
Meltonový materiál je velmi hřejivý, udrží tak vaše tělo v teple.

VLASTNOSTI

Barva
Černá.
Velikost
Od S do XXL.
Složení
42 % bavlna, 58 % polyester.
Určeno pro
fitness (posilování a zpevňování svalů).
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Oblečení z bavlny či syntetiky perte na 30 °C, max. 40 °C. Výrobek lze sušit v sušičce. Žehlete na středně vysokou teplotu. Oblečení světlé a tmavé barvy perte odděleně. Sušení volně na vzduchu šetří životní prostředí, energie i materiál.

DALŠÍ INFORMACE

Základní koncept výrobků určených na posilování
Tato řada oblečení byla vyvinuta zejména pro dosažení ideální rovnováhy mezi pohodlím a prodyšností. Na vývoji našich výrobků se podílí celé týmy lidí, aby pro vás posilování zůstalo okamžikem radosti. Díky tomu se můžete plně soustředit pouze na samotné cvičení. Všechny modely oděvů se testují v praxi a na základě názorů uživatelů je můžeme neustále vylepšovat.
Proč se věnovat posilování?
Posilování je sportovní aktivita zaměřená na budování svalové hmoty. Při správném provádění cviků posilování umožňuje zpevnit tělo a je vhodné pro všechny bez ohledu na úroveň pokročilosti. Tato aktivita má hlavně tu výhodu, že ji lze provozovat kdekoli – v posilovně, doma i venku v závislosti na zvoleném typu tréninku.
Testování výrobku
Testovali jsme stálost barev a tvaru kalhot při opakovaném praní a sušení v sušičce. Testy pravidelně provádí nezávislá laboratoř ověřující, zda naše politika kvality zůstává zachována.
Nahoru