Kimono na karate 500

Ref.
8546403
Users reviews
3.98 / 5 44 Názory
Collaborators reviews
4 / 5 1 Názor
Výhody výrobku
Kimono japonského stylu ze 100% bavlny k nácviku kata a bojových technik. V krátkých rukávech a splývavém materiálu vynikne vaše technika.
Volnost pohybu
Ovládněte karate techniky ve splývavém kimonu japonského střihu.
Nízká hmotnost
Zdokonalujte techniku v kimonu s gramáží 310 g/m² (11 oz) ze 100% bavlny.
Odolnost
Zvýšená odolnost silné látky ze 100% bavlny.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 100.0% bavlna
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Jak přizpůsobit kimono osobnímu stylu?
V karate existuje řada škol: webové stránky francouzské federace uvádějí 32 karate stylů. S krátkými rukávy a kalhotami v kombinaci s dlouhým kimonem dá tradiční japonský střih vyniknout vaší technice při předvádění kata. S prošívanými okraji rukávů, nohavic i kimona bude oblečení vyváženější: splývavost kimona zdůrazní estetický dojem z vaší techniky. Prodáváno bez pásku.
Z jakého materiálu je kimono?
Protože chceme podpořit vaše pokroky v karate, doporučujme kimono ze 100% bavlny, které se přizpůsobí bojovým technikám a pokročilým kata. Pevnější a těžší gramáž 310 g/m² (11 oz) kimona zlepší estetický dojem a techniku kata, pevnost materiálu podtrhne zvukový doprovod pohybů. Velikost kimona se ustálí po několika vypráních.
Design kimona na karate 500
Atraktivní technické kimono na jakýkoliv styl je uzpůsobené: střihem kalhot, vhodným k použití chráničů nohou a holení, elegantně vypasovaným střihem na bocích, rozsahem v oblasti trupu vhodným k provádění všech technik paží bez omezení, vystřižením na bocích, které poskytuje větší volnost při všech pohybech nohou i v dolní poloze.
Práce návrhářského týmu na nové řadě kimon
Tak trochu jsme přepracovali celý koncept. Vyšli jsme z nepopsaného listu. Prioritou bylo přepracovat materiály a střih a nabídnout atraktivní kimono vhodné na karate. Hlavně jsme se ale chtěli ocitnout na místě karatistů a karatistek. Zpracovali jsme proto desítku prototypů a provedli řadu testů s více jak dvaceti různými kimony, dokud se nám nepodařilo vytvořit padnoucí a vyvážené oblečení na karate homologované mezinárodní federací.
Vysvětlení Enriqua, vedoucího výroby značky Outshock a držitele černého pásu v karate
Doufám, že bude kimono atraktivní i pro ty nejnáročnější uživatele a největší puristy. Chtěli jsme si ujasnit, co pro nás vlastně kimono znamená, a jak důležité jsou tvarové a technické imperativy, které musí umožnit kopírovat pohyby těla. Kimono tak dokáže spojit formu s technikou karate.
 • Muž
  03 listopad 2020
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Sehr gutes Material

  Der Anzug ist stabil und tut das was er kann. Leider geht der Anzug trotz 30° Wäsche sehr schnell ein. Bereits nach dem 5. Waschen merkt man das deutlich. Im Großen und Ganzen für diesen Preis aber kein schlechter Anzug.

 • Žena
  40–49 let
  21 duben 2020
  That review has been deposited on this product version
  komische Größe

  mein Sohn ist 174 cm groß, deshalb habe ich mich für die Größe 180 cm entschieden. Leider ist die Hose viel zu kurz, dafür die Jacke viel zu groß. Deshalb geht der Anzug zurück.

  Brand's answer :

  Hallo Karola,

  vielen Dank für dein Feedback zum Produkt 8546403 Karate Anzug. Wir bedauern, dass dir die Passform nicht zugesagt hat und werden deine Rückmeldung an die Marke OUTSHOCK weiterleiten. Wir hoffen dich bald wieder mit unseren Produkten begeistern zu können.

  Wir wünschen dir alles Gute und viel Gesundheit in dieser Zeit!

  mit sportlichen Grüßen
  Alisha Team DECATHLON

 • Muž
  03 duben 2020
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Super Teil!

  Bin sehr zufrieden!

 • 14 leden 2020
  Use since Od 3 do 6 měsíců
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Bon produit mais pour...

  Bon produit mais pour être utilisé en compétition il faudrait qu'il soit un peu plus rigide pour la technique pour le bruit, la sensation

Nahoru