Látkové baletní piškoty s dělenou podešví lososové

Ref.
8327040
Výhody výrobku
Látkové baletní piškoty s dělenou podešví jsou velmi pružné a zajišťují správné klenutí nártu. Látka se během používání roztáhne. Všité gumičky na patě.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Ohyb chodidla
Dělená podrážka dodává piškotům na pružnosti.
Snadná údržba
Lze je prát v pračce na 30 °C.

VLASTNOSTI

Složení
Svršek: : 100.0% bavlna Podšívka: : 100.0% bavlna Podešev: : 100.0% hovězí kůže
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
balet.
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Perte v pračce na 30 °C.
Omezení používání
Nevhodné na venkovní použití.

DALŠÍ INFORMACE

Jaké piškoty zvolit?
Na hodiny tance budete nezbytně potřebovat piškoty. Při výběru jsou klíčové dvě vlastnosti, a to podoba podešve a materiál piškotů. Piškoty s klasickou podešví jsou vhodné pro baletky začátečnice, bez ohledu na věk. Skvěle zpevňují chodidlo. Piškoty s dělenou podešví jsou v oblasti klenby poddajnější a dodávají noze pěkný tvar. Jsou spíše vhodné pro středně pokročilé či pokročilé tanečnice, které již dobře zvládají techniku.
Proč volit látkové piškoty?
Výběr je v podstatě otázkou vkusu, pedagog může doporučit používání spíše látkových piškotů. Jsou pružnější a časem se více roztáhnou. V průběhu času se ale také mohou snadněji proděravět.
Výběr velikosti
Prsty se nesmí v obuvi příliš hýbat, obuv by je měla zpevnit, ale zároveň by neměla tlačit. Je vhodné si při zkoušení obuvi stoupnout, provést několik baletních prvků a postavit se na špičky. Veškerá obuv je vybavena šňůrkou pro perfektní dotažení. Přebytečnou část je třeba odstřihnout. Neměla by z obuvi viset, ani není vhodné ji zavazovat jako tkaničky.
Nahoru