Látkové baletní piškoty s dělenou podešví lososové

Ref.
8327040
Users reviews
5 / 5 1 Názor
Výhody výrobku
Látkové baletní piškoty s dělenou podešví jsou velmi pružné a zajišťují správné klenutí nártu. Pružná látka se používáním roztáhne. Všité gumičky na patě.

2 DOSTUPNÉ BARVY

už od
289,00 Kč219,00 Kč*
Ohyb chodidla
Dělená podrážka dodává piškotům na pružnosti.
Snadná údržba
Lze prát v pračce na 30 °C.

VLASTNOSTI

Složení
Svršek: : 100.0% bavlna Podšívka: : 100.0% bavlna Podešev: : 100.0% hovězí kůže
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám zjistit, zda jsou splněny naše nároky na kvalitu.
Určeno pro
balet (pro pokročilé a zkušené tanečnice).
záruka
2 roky

RADY

Omezení používání
Nevhodné na venkovní použití.

DALŠÍ INFORMACE

Jaké piškoty zvolit?
Na hodiny tance budete nezbytně potřebovat piškoty. Při výběru jsou klíčové dvě vlastnosti, a to podoba podešve a materiál piškotů. Piškoty s klasickou podešví jsou vhodné pro baletky začátečnice, bez ohledu na věk. Skvěle zpevňují chodidlo. Piškoty s dělenou podešví jsou v oblasti klenby poddajnější a dodávají noze pěkný tvar. Jsou spíše vhodné pro středně pokročilé či pokročilé tanečnice, které již dobře zvládají techniku.
Proč volit látkové piškoty?
Výběr je v podstatě otázkou vkusu, pedagog může doporučit používání spíše látkových piškotů. Jsou pružnější a časem se více roztáhnou. V průběhu času se ale také mohou snadněji proděravět.
Výběr velikosti
Prsty se nesmí v obuvi příliš hýbat, obuv by je měla zpevnit, ale zároveň by neměla tlačit. Během zkoušení se v piškotech postavte a zkuste několik základních pohybů. Všechny piškoty mají šňůrku pro perfektní dotažení. Přebytečnou část je třeba odstřihnout. Neměla by z obuvi viset, ani není vhodné ji zavazovat jako tkaničky.

Users reviews

 • Žena
  40–49 let
  27 říjen 2018
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  vynikajici

  vynikajici

Nahoru