MEDITAČNÍ POLŠTÁŘ NA JÓGU ZAFU ŠEDÝ

Ref.
8491315
Výhody výrobku
Stabilita a pohodlí během ásan! Polštář zafu umožňuje nadzvednout pánev, aby se při sezení kolena dotýkala země, bez únavy či bolesti zad.
Tělesná přizpůsobivost
Tvrdost bolsteru můžete upravit podle svých potřeb vyndáním části náplně.
Ekologická výroba
Výrobek z biobavlny.
Snadný přenos
Popruh umožňuje zavěšení nebo přenos.
Snadná údržba
Bavlněný snímatelný potah, lze prát na 40°.Sušte vodorovně rozložený.

VLASTNOSTI

Složení
Výplň : 100.0% bavlna Vnitřní materiál : 100.0% bavlna Vnější materiál : 100.0% bavlna
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Jaké má rozměry? Kolik váží?
45 cm na délku, 25 cm na šířku, 16 cm na výšku. Hmotnost: 680 g.
Proč biobavlna?
Biobavlna je pěstována bez použití chemických prostředků. Způsoby jejího ekologického pěstování byly vyvinuty speciálně za účelem snížení dopadu na životní prostředí. Pomáhají tak zachovávat biologickou diverzitu, úrodnost půdy a snižují riziko znečištění podzemních vod. Některé opory (bolstery, zafy apod...) mohou slabě zapáchat, tento zápach ale postupem času zmizí. Tato vůně je specifická pro nijak neupravovanou biobavlnu. Nechte je proto dýchat.
Jak navrhujeme naše výrobky?
Náš tým čítá 8 lidí: od úplných začátečníků po profesionální lektory. Všichni sdílíme společnou vášeň: jógu. Společně hledáme rovnováhu ve všech druzích jógy, od relaxační až po dynamickou. Ve spolupráci s naší sítí ambasadorů-jogínů navrhujeme ekologické výrobky, které budou souznít s vaší duší a splní vaše očekávání. Snažíme se docílit toho, aby bylo cvičení jógy pro všechny pozitivním zážitkem plným velkorysosti, to vše s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí.
Nahoru