Meditační polštář Zafu na jógu šedý z biobavlny

Ref.
8491315
Výhody výrobku
Tento pevný půlměsícový polštář z čisté bavlny je ideálním doplňkem pro pozice vsedě či meditaci. Oceníte ho zejména během pozic na začátku či na konci cvičení.
Tělesná přizpůsobivost
Bavlněný potah lze rozepnout a objem výplně přizpůsobit své hmotnosti.
Ekologická výroba
Výrobek z biobavlny.
Snadný přenos
Popruh umožňuje zavěšení a snadný přenos.
Snadná údržba
Potahy lze prát v pračce na 40 °C.

VLASTNOSTI

Složení
Výplň : 100.0% bavlna Vnitřní materiál : 100.0% bavlna Vnější materiál : 100.0% bavlna
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Čistěte houbičkou. K dezinfekci a odstranění zápachu postačí několik kapek esenciálního oleje. Výrobek lze prát v pračce.

DALŠÍ INFORMACE

Rozměry: 45 × 25 × 16 cm. Hmotnost 680 g:
Stabilita a pohodlí během ásan! Polštář Zafu (meditační polštář) napomáhá nadzvednout pánev, aby se při sezení kolena dotýkala země a nedocházelo k únavě a bolestem zad. Ideální pomocník na úvodní a závěrečné pozice. Potah lze svléknout a prát v pračce. Část bavlněné výplně můžete vyjmout a přizpůsobit polštář své hmotnosti.
Vývoj vybavení na jógu:
Při cvičení jógy je velmi důležité cítit se pohodlně. Proto jsme vyvinuli celou řadu doplňků, které vás budou při provádění pozic doprovázet. Při cvičení se tak můžete soustředit pouze na správné provádění pozic a dýchání. Všechny výrobky se testují v praxi a díky názorům uživatelů je neustále vylepšujeme.
Proč cvičit jógu?
Jóga má své kořeny ve starověké Indii a umožňuje propojení ducha s tělem. Při pravidelném cvičení jógy se budete cítit lépe po duševní i fyzické stránce. Po fyzické stránce jóga přispívá ke zpevnění těla, větší ohebnosti a lepší rovnováze. Navíc získáte důvěru v sebe sama, pocítíte úlevu a zbavíte se stresu.

Také by vás mohly zajímat tyto výrobky

Nahoru