Oboustranná deka na jógu XL melírovaná šedo-černá

Ref.
8484880
Výhody výrobku
Složená: vynikající změkčující podložka pro držení pozic a ochranu kloubů. Rozložená: hebká, hřejivá a dostatečně dlouhá deka na zahřátí při relaxaci na konci lekce.
Hřejivost
Z jedné strany hřejivý fleece, z druhé syntetika s příměsí vlny.
Pohodlí
Fleecová strana poskytuje pohodlí při obrácených pozicích.
Snadná údržba
Perte v pračce na 40 °C.

VLASTNOSTI

Rozměry
200 × 140 cm.
Složení
Hlavní materiál : 55.0% akryl, Hlavní materiál : 39.0% polyester, Hlavní materiál : 6.0% vlna Elastický pás : 79.3% polyamid, Elastický pás : 17.1% elastan, Elastický pás : 3.6% kovové vlákno
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Čistěte houbičkou. K dezinfekci a odstranění zápachu postačí několik kapek esenciálního oleje. Výrobek lze prát v pračce.

DALŠÍ INFORMACE

Jaké jsou její rozměry? A hmotnost?
Deka velkých rozměrů: 200 × 140 cm. Hmotnost 800 g. Díky gumičce ji lze snadno přenášet, srolovaná má rozměry 66 × 14 cm.
Proč při józe používat deku?
Tuto deku využijete různými způsoby: složenou ji lze používat na podložení kolen či kotníků při různých pozicích (diamant, pozice psa), je však vhodná také pod hlavu při pozicích jako je svíčka (Sarvangásana) na ochranu krční páteře. Rozložená deka vám poskytne pohodlí při sestavách Šavásana.
Jak vyvíjíme naše výroky?
V našem týmu nás je 8: od začátečníků až po jógové instruktory. Všichni sdílíme vášeň pro jógu. Ať již pro nenáročné, tak i pro dynamické druhy jógy hledáme ty nejvyváženější výrobky. Díky radám našich ambasadorů a jógových instruktorů vyvíjíme výrobky v souladu s vašimi požadavky i životním prostředím. Naším cílem je radostné a pozitivní cvičení, které je šetrné k životnímu prostředí.
Nahoru