Obuv 500 na box

Ref.
8510273
Users reviews
5 / 5 3 Názory
Výhody výrobku
Hledáte lepší flexibilitu a grip v ringu? Pro lepší pocit opory nabízíme ohebnou, lehkou a přilnavou obuv.
1 299,00 Kč*
Pružnost
S tenkou ohebnou podešví můžete snadno boxovat na špičkách.
Protiskluzové vlastnosti
Celo pryžová podešev dobře přilne k zemi a poslouží jako opora.
Nízká hmotnost
Lehká obuv se svrškem ze síťoviny: ve velikosti 44 váží pouhých 200 g.
Zpevnění kloubů
Kotník zpevněný plastovým opatkem až do podpatku.

VLASTNOSTI

Složení
Podešev: : 100.0% butadienový kaučuk (BR) Svršek: : 70.0% polyester, Svršek: : 30.0% polyuretan Podšívka: : 100.0% polyester
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Podešev, která je přilnavá a přináší energii
Při boxu stojíte hlavně na špičkách. Proto jsme navrhli ohebnou obuv s velmi tenkou podešví z kaučuku, která poskytuje lepší pocit opory, lépe přilne k povrchu a je odolnější proti opotřebení. K lepšímu tlumení jsme pod patu přidali stélku z EVA pěny. Výsledkem je ohebná a přilnavá podešev, která pomáhá přenášet energii na každou oporu i při otočkách, doslova od špiček nohou po špičky rukavic.
Představujeme lehkou a ohebnou obuv
Chtěli jsme podpořit pohyb na špičkách v průběhu kola, proto jsme navrhli obuv na box 500, ve které se budete cítit jako v bačkorách. Střední výška svršku ze síťoviny zajistí prodyšnost, pružnost a zejména nízkou hmotnost: váží sotva 200 g. A protože nezapomínáme na odolnost, je 3D síťovina z vrchní strany splétaná. Podívejte se, jak obuv lehce reaguje na každou změnu opory.
A design? Rádi vysvětlíme
Mimo flexibility a lehkosti jsme mysleli i na zpevnění. Gumový opatek na zadní straně podpatku lépe zpevní kotník. Po obvodu chodidla a na okrajích jazyka zvyšuje odolnost obuvi TPU bez dalších švů. Tenké a odolné tkaničky umožní široké rozevření boty a přezka na patě usnadní nazutí.
Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout
Naši první obuv na box. Chtěli jsme začít co nejlépe a nabídnout hodně v oblasti flexibility a přilnavosti. Náš 6členný tým návrhářů připravil řadu studií a návrhů, vytvořil spoustu prototypů, realizoval terénní testy a pozorně naslouchal názorům, aby dokázal zlepšit ohebnost, grip a zpevnění. Výsledkem je obuv, která je s vámi při opravdu každém pohybu.
Proč obuv, která pracuje s oporou?
Julien, šéf výroby značky Outshock mluví o opoře při boxu: „Opora je při boxu to nejdůležitější, právě odtud se musí vyjít. Cílem je vydržet na špičce nohy, lýtka a stehna pak pruží a přenášejí energii směrem dopředu. Úder vychází od chodidla, teprve pak následuje noha, bok, hrudník a nakonec ruka. Proto jsme chtěli navrhnout lehkou obuv, která podpoří pohyb a přitom dobře přilne, takže zápasník se může otáčet a přenášet energii.“

Users reviews

 • Muž
  20–29 let
  16 listopad 2019
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  OK

  Jako vždy pri nákupu v Decathlon- spokojenost, splňuje vse dle očekávání

 • Muž
  30–39 let
  25 červen 2019
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Velmi pohodlná, lehká bota

  Pohodlné, dobře drží nohu, velmi lehké a prodyšné. Jediný problém je s číslováním, nejsou půlčísla, které by byly ideální. Naštestí jde vyndat vnitřní vložka a nahradit jinou - tenčí, poté je komfort lepší. Rozhodně je nutné boty vyzkoušet!

 • Žena
  40–49 let
  03 květen 2019
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Ohofcnocrni zakoupeneho zbozi

  S botami na box jsme maximalne spokojeni

Nahoru