Pánská fitness mikina FSW 500 černá

Ref.
8542795
Výhody výrobku
Na pravidelné tréninky potřebujete funkční a prodyšnou mikinu, která se nelepí na tělo. Proto jsme vyvinuli tuto mikinu funkčního materiálu i střihu.
Odvod potu
Prodyšný materiál vás udrží v suchu.
Volnost pohybu
Koncept 360° pro volný pohyb do všech směrů. Funkční střih, materiál i design.
Rychlé schnutí
Materiál rychle schne a není třeba jej žehlit.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 89.0% polyester, Hlavní materiál : 11.0% elastan Všitý díl : 58.0% bavlna, Všitý díl : 38.0% polyester, Všitý díl : 4.0% elastan
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Koncept 360°: vaše oblečení se hýbe spolu s vámi!
Například? Všechna naše trička mají speciální střih v oblasti ramen, aby zajišťovala maximální volnost pohybu. Jak nás to napadlo? Náš vývojový tým pozoruje sportovce v posilovnách a využívá poznatky týmu z laboratoře výzkumu a vývoje. A protože styl je také důležitý, vytvořili naši designéři kolekci inspirovanou energií fitness aktivit. Jaký je výsledek? Materiály a vzhled odpovídající danému sportu! To je koncept 360° – funkčnost ve službách pohodlí.
Testujete výrobky před jejich uvedením do prodeje?
Samozřejmě! 100 % materiálů, které využíváme, prochází náročnými laboratorními testy. Ověřujeme odolnost barev, odolnost vůči častému praní, schopnost odvádět pot. A potom? To je všechno? Nikoliv, pokračujeme v testování. Výrobky testují sportovci, jako jste vy. Nasloucháme jejich dojmům a připomínkám a vylepšujeme, co je potřeba. Teprve potom je výrobek připraven k prodeji!
A pokud s výrobkem nejsem spokojen?
Výrobky, s nimiž nejste spokojeni, můžete vrátit v každé prodejně Decathlon do 90 dnů ode dne nákupu (nevztahuje se na viditelně používané výrobky).
Nahoru