Pánská mikina s kapucí na posilování modrá

Ref.
8317406
Výhody výrobku
Zůstaňte při cvičení v suchu a teple! Pohodlná a hřejivá mikina ideální na rozcvičení a protažení. Látka s podílem bavlny odvádí vlhkost od těla. Zároveň je velmi příjemná na dotek.
už od
389,00 Kč109,00 Kč*
Ochrana před chladem
Kombinace bavlny a polyesteru udržuje tělo v teple.
Absorpční vlastnosti
Jemné froté na rubu účinně absorbuje pot.
Hebkost
Česaný materiál je velmi hebký a příjemný na dotek.

VLASTNOSTI

Barva
modrá.
Velikost
od S do 3XL.
Složení
55 % bavlna, 45 % polyester.
Určeno pro
muže na fitness (posilování a zpevňování svalů).
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Oblečení ze syntetického a bavlněného materiálu perte na 30 °C, max. 40 °C. Výrobek lze sušit v sušičce. Žehlete na středně vysokou teplotu. Oblečení světlých a tmavých barev perte odděleně. Sušení na vzduchu je šetrné k životnímu prostředí, spoří energii a nezkracuje životnost výrobku.

DALŠÍ INFORMACE

Základní koncept výrobků určených na posilování
Tato řada oblečení byla vyvinuta zejména pro dosažení ideální rovnováhy mezi pohodlím a prodyšností. Na vývoji našich výrobků se podílí celé týmy lidí, aby pro vás posilování zůstalo okamžikem radosti. Díky tomu se můžete plně soustředit pouze na samotné cvičení. Všechny modely oděvů se testují v praxi a na základě názorů uživatelů je můžeme neustále vylepšovat.
Proč se věnovat posilování?
Posilování je sportovní aktivita zaměřená na budování svalové hmoty. Při správném provádění cviků posilování umožňuje zpevnit tělo a je vhodné pro všechny bez ohledu na úroveň pokročilosti. Tato aktivita má hlavně tu výhodu, že ji lze provozovat kdekoli – v posilovně, doma i venku v závislosti na zvoleném typu tréninku.
Testování výrobku
Výrobek prošel testem opakovaného praní a sušení, aby byla zaručena stálost jeho barev a tvaru. Testy pravidelně provádí nezávislá laboratoř ověřující, zda naše politika kvality zůstává zachována.
Nahoru