Pánská mikina na fitness a kardio trénink FVE900 modro-černá

Ref.
8405182
Výhody výrobku
Velmi lehká, prodyšná, pružná a funkční mikina. Ideální před tréninkem i po něm! Nelepí se na pokožku a tělo udržuje o správné teplotě.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Odvod potu
Materiál odvádí tělesnou vlhkost od těla, takže při cvičení zůstanete v suchu.
Nízká hmotnost
Kalhoty z velmi lehkých a pohodlných materiálů.
Pružnost
Pružný materiál zajišťuje pohodlí a volnost pohybu při sportu.
Odvětrávání
Všité díly s mikrootvory napomáhají odvádět vlhkost od těla.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 88.0% polyester, Hlavní materiál : 12.0% elastan Materiál rukávu : 85.0% polyester, Materiál rukávu : 15.0% elastan
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
sportovce na hodiny fitness a kardio tréninku minimálně 3krát týdně při vysoké intenzitě.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Základní koncepce výrobků určených na kardio trénink
Tato řada oblečení poskytuje ideální kompromis mezi pohodlím a prodyšností. Vybavení značky Domyos je navrhováno tak, aby pro vás cvičení či posilování zůstalo okamžikem uvolnění a odpočinku. Díky tomu se můžete plně soustředit pouze na samotné cvičení. Všechny modely se testují v praxi a na základě názorů uživatelů je neustále vylepšujeme.
Testování výrobků
Všechny naše výrobky jsou vyrobeny z materiálů, které při námaze odvádí pot z povrchu těla. V našich vývojových laboratořích tyto materiály testujeme a ověřujeme jejich vlastnosti v reálných podmínkách, abychom vám zajistili co nejvyšší pohodlí při cvičení.
Nahoru