Pánská mikina na jógu a relaxaci černá

Ref.
8484800
Výhody výrobku
Při józe jsou relaxace a uvolnění stejně důležité jako cvičení pozic: tato hebká a hřejivá mikina vás udrží v teple. Ideální na šavásany!
Hřejivost
Velmi silný materiál s kožíškem udrží vaše tělo v teple.
Ekologická výroba
Polyester z recyklovaných lahví.
Krytí
Mikina chrání tělo před kontaktem se zemí.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 100.0% polyester Kapsa : 100.0% bavlna
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Jak navrhujeme naše výrobky?
V našem týmu je 8 členů, od úplných začátečníků po profesionální lektory jógy. Všichni sdílíme vášeň pro jógu. Společně hledáme rovnováhu ve všech druzích jógy, od relaxační až po dynamickou. Ve spolupráci s naší sítí ambasadorů-jogínů navrhujeme ekologické výrobky, které budou souznít s vaší duší a splní vaše očekávání. Snažíme se docílit toho, aby bylo cvičení jógy pro všechny pozitivním zážitkem plným velkorysosti, to vše s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Více informací naleznete na http://sustainability.decathlon.com/
Nahoru