Pánské bavlněné tričko Sportee na jógu a cvičení tmavě šedé

Ref.
8324974
Výhody výrobku
Jednoduché a pohodlné tričko na cvičení. Díky volnému střihu a pružnému materiálu nijak nebrání v pohybu.
už od
159,00 Kč89,00 Kč*
Volnost pohybu
Díky velmi pružnému materiálu.

VLASTNOSTI

Barva
tmavě šedá.
Velikost
od S do 4XL.
Složení
100% bavlna (žerzej s gramáží 145 g/m²).
Určeno pro
muže na relaxační cvičení, jógu a pilates.
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Oblečení z bavlny či syntetiky perte na 30 °C, max. 40 °C. Výrobek lze sušit v sušičce. Žehlete na středně vysokou teplotu. Oblečení světlých a tmavých barev perte odděleně. Sušení na vzduchu je šetrné k životnímu prostředí, spoří energie a nezkracuje životnost výrobku.

DALŠÍ INFORMACE

Základní koncept řady oblečení na jógu od Domyos
Tato řada oblečení byla vyvinuta zejména pro pohodlí při cvičení. Na vývoji našich výrobků se podílí celé týmy lidí, aby pro vás cvičení či hodiny jógy zůstávaly okamžikem radosti a uvolnění. Díky tomu se při cvičení můžete zcela soustředit na správné držení těla, provedení pozic, dýchání apod. Všechny modely oděvů se testují v praxi a na základě názorů uživatelů je můžeme pravidelně zdokonalovat.
Proč cvičit jógu?
Jóga má své kořeny ve starověké Indii a umožňuje propojení ducha s tělem. Při pravidelném cvičení jógy se budete cítit lépe po duševní i fyzické stránce. Po fyzické stránce jóga přispívá ke zpevnění těla, větší ohebnosti a lepšímu držení rovnováhy. Po stránce duševní pomáhá uvolňovat stres a nalézat klid i sebedůvěru.
Testování výrobku
Výrobek prošel testem opakovaného praní a sušení, aby byla zaručena stálost jeho barev a tvaru. Testy pravidelně provádí nezávislá laboratoř ověřující, zda naše politika kvality zůstává zachována.
Nahoru