Pánské hřejivé kalhoty na fitness loose černé

Ref.
8298592
Výhody výrobku
Kalhoty ve střihu loose. Pohodlné kalhoty jednoduchého střihu z příjemného meltonu vás zahřejí od rozcvičení po protahování.
už od
389,00 Kč64,00 Kč*
Hřejivost
Meltonový materiál udržuje tělo v teple.

VLASTNOSTI

Složení
42 % bavlna, 58 % polyester.
Tests
Stálost tvaru a barev výrobku byla testována sérií opakovaného praní a sušení. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, že naše nároky na kvalitu jsou splněny.
Určeno pro
muže na fitness (posilování a zpevňování svalů).
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Oblečení z bavlny či syntetiky perte na 30 °C, max. 40 °C. Výrobek lze sušit v sušičce. Žehlete na středně vysokou teplotu. Oblečení světlé a tmavé barvy perte odděleně. Sušení na vzduchu je šetrné k životnímu prostředí, spoří energii a nezkracuje životnost výrobku.

DALŠÍ INFORMACE

Základní koncept výrobků určených na posilování
Tato řada sportovního oblečení byla vyvinuta s ohledem na maximální pohodlí a prodyšnost. V Domyos vyvíjíme výrobky tak, aby se váš čas strávený posilováním a zpevňováním svalů stal maximálně příjemným. Tak se můžete plně soustředit na samotné cvičení. Všechny modely oděvů se testují v praxi a na základě názorů uživatelů je neustále vylepšujeme.
Proč se věnovat posilování?
Posilování je sportovní aktivita zaměřená na budování svalové hmoty. Při správném a pravidelném cvičení dosáhnete zpevnění svalů. Je vhodné pro všechny bez ohledu na úroveň pokročilost. Tento druh sportu má hlavně tu výhodu, že jej lze provozovat kdekoli – v posilovně, doma i venku, dle typu tréninku.
Nahoru