PÁNSKÉ KALHOTY NA DYNAMICKOU JÓGU ČERNÉ

Ref.
8380571
Výhody výrobku
Jednoduchý design, široký plochý pas, 2 kapsy na zip. Tyto kalhoty jsou tak lehké, že jogíni při cvičení zapomínají, že je mají na sobě.
Volnost pohybu
Bistrečový materiál, pas i švy jsou ploché. Připomínají druhou kůži!
Prodyšnost
Funkční materiál absorbuje pot a snižuje pocit vlhkosti.

VLASTNOSTI

Velikost
Od S do 2XL.
Barva
Šedá.
Složení
Hlavní materiál : 88.0% polyester, Hlavní materiál : 12.0% elastan Elastický pás : 44.0% polyamid, Elastický pás : 38.0% polyester, Elastický pás : 18.0% pryž
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Jak navrhujeme naše výrobky?
Náš tým čítá 8 lidí: od úplných začátečníků po profesionální lektory. Všichni sdílíme společnou vášeň: jógu. Společně hledáme rovnováhu ve všech druzích jógy, od relaxační až po dynamickou. Ve spolupráci s naší sítí ambasadorů-jogínů navrhujeme ekologické výrobky, které budou souznít s vaší duší a splní vaše očekávání. Snažíme se docílit toho, aby bylo cvičení jógy pro všechny pozitivním zážitkem plným velkorysosti, to vše s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí.
Známka dopadu na životní prostředí
Známka B. Srovnání: pánské lehké kalhoty. Prodrobnosti viz níže.
Dopad na životní prostředí
Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Webové stránky: Sustainability.decathlon.com Více ve videu: https://youtu.be/8t63KkRwn_8
Nahoru