Pánské kalhoty na dynamickou jógu šedé

Ref.
8380570
Výhody výrobku
Hřejivé a lehké, tyto kalhoty na jógu vás díky hebkému a prodyšnému materiálu udrží v teple i na začátku hodiny a během relaxace po cvičení.
Volnost pohybu
Pružný materiál se přizpůsobí každému pohybu.
Odvod potu
Funkční materiál absorbuje pot a snižuje pocit vlhkosti.
Ekologická výroba
Recyklovaný polyester.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 91.0% polyester, Hlavní materiál : 9.0% elastan Kapsa : 100.0% polyester
Tests
Výrobek prošel testem opakovaného praní a sušení, aby byla zaručena stálost jeho barev a tvaru. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Jak navrhujeme naše výrobky?
Náš tým čítá 8 lidí: od úplných začátečníků po profesionální lektory. Všichni sdílíme společnou vášeň: jógu. Společně hledáme rovnováhu ve všech druzích jógy, od relaxační až po dynamickou. Ve spolupráci s naší sítí ambasadorů-jogínů navrhujeme ekologické výrobky, které budou souznít s vaší duší a splní vaše očekávání. Snažíme se docílit toho, aby bylo cvičení jógy pro všechny pozitivním zážitkem plným velkorysosti, to vše s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopady výrobku na životní prostředí jsou stanoveny pomocí více ukazatelů, které zohledňují celý jeho životní cyklus. Globální informace ABCDE vám usnadní identifikovat výrobek a jeho nejlepší environmentální vlastnosti vzájemným srovnáním produktů stejného typu (trička, kalhoty, batohy, atd.).Decathlon je dobrovolným účastníkem zobrazování environmentálních vlastností prodávaných výrobků. Web: sustainability.decathlon.com. Vysvětlující video: https://youtu.be/8t63KkRwn_8.
Nahoru