Pánské kalhoty na jógu melírované modré

Ref.
8299334
Výhody výrobku
Díky volnému střihu a pružnosti nijak nebrání v pohybu.
už od
339,00 Kč199,00 Kč*
Volnost pohybu
Díky vysoce pružnému bavlněnému vláknu.
Hebkost
Česaný materiál je velmi hebký a příjemný na dotek.

VLASTNOSTI

Barva
Melírovaná modrá.
Velikost
Od S do 3XL.
Složení
Hlavní materiál : 100.0% bavlna
Určeno pro
cvičení, jógu a pilates.
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Oblečení ze syntetického nebo bavlněného materiálu perte na 30 °C, max. 40 °C. Výrobek lze sušit v sušičce. Žehlete na středně vysokou teplotu. Oblečení světlých a tmavých barev perte odděleně. Sušení volně na vzduchu šetří životní prostředí, energie i materiál.

DALŠÍ INFORMACE

Koncepce oblečení na jógu od Domyos
Tato řada oblečení byla vyvinuta zejména pro pohodlí při cvičení. Na vývoji našich výrobků se podílí celé týmy lidí, aby pro vás cvičení či hodiny jógy zůstávaly okamžikem radosti a uvolnění. Díky tomu se při cvičení můžete zcela soustředit na správné držení těla, provedení pozic, dýchání apod. Všechny modely oděvů se testují v praxi a na základě názorů uživatelů je můžeme neustále vylepšovat.
Proč cvičit jógu?
Jóga má své kořeny ve starověké Indii a umožňuje propojení ducha s tělem. Při pravidelném cvičení jógy se budete cítit lépe po duševní i fyzické stránce. Po fyzické stránce přispívá ke zpevnění či posílení těla a zlepšení ohebnosti. Po stránce psychické pomáhá odbourávat stres a nalézat duševní rovnováhu a klid.
Testování výrobku
Výrobek prošel testem opakovaného praní a sušení, aby byla zaručena stálost jeho barev a tvaru. Testy pravidelně provádí nezávislá laboratoř ověřující, zda naše politika kvality zůstává zachována.
Nahoru