Pánské kalhoty na jógu melírované modré

Ref.
8299334
Výhody výrobku
Díky volnému střihu a pružnosti nijak nebrání v pohybu.
už od
339,00 Kč199,00 Kč*
Volnost pohybu
Díky vysoce pružnému bavlněnému vláknu.
Hebkost
Česaný materiál: velmi hebký a příjemný na dotek.

VLASTNOSTI

Barva
Melírovaná modrá.
Velikost
Od S do 3XL.
Složení
100% bavlna.
Určeno pro
cvičení, jógu a pilates.
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Oblečení ze syntetického nebo bavlněného materiálu perte na 30 °C, max. 40 °C. Výrobek lze sušit v sušičce. Žehlete na středně vysokou teplotu. Oblečení světlých a tmavých barev perte odděleně. Sušení volně na vzduchu šetří životní prostředí, energie i materiál.

DALŠÍ INFORMACE

Výroba a vývoj oblečení na jógu Domyos
Tato řada oblečení byla vyvinuta zejména pro pohodlí při cvičení. Na vývoji našich výrobků se podílí celé týmy lidí, aby pro vás cvičení či hodiny jógy zůstávaly okamžikem radosti a uvolnění. Díky tomu se při cvičení můžete zcela soustředit na správné držení těla, provedení pozic, dýchání apod. Všechny modely oděvů se testují v praxi a na základě názorů uživatelů je můžeme neustále vylepšovat.
Proč cvičit jógu?
Jóga má své kořeny ve starodávné Indii a umožňuje propojení těla a ducha. Při pravidelném cvičení jógy se cítíte dobře po fyzické i psychické stránce. Tělo budete mít silné a pružné, budete se cítit svěže. Budete cítit důvěru sama v sebe, úlevu a žádný stres.
Testování výrobku
Testovali jsme stálost barev a tvaru kalhot při opakovaném praní a sušení v sušičce. Testy pravidelně provádí nezávislá laboratoř ověřující, zda naše politika kvality zůstává zachována.
Nahoru