Pánské kalhoty Yoga+ na dynamickou jógu šedé

Ref.
8380570
Výhody výrobku
Hřejivé a lehké kalhoty Yoga+ zabraňují prochladnutí. Jsou hebké a vyrobené z prodyšného materiálu, proto se skvěle hodí na rozcvičení nebo protahování.
Volnost pohybu
Pružný materiál se přizpůsobí každému pohybu.
Odvod potu
Funkční materiál absorbuje pot a snižuje pocit vlhkosti.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 91.0% polyester, Hlavní materiál : 9.0% elastan Kapsa : 100.0% polyester
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Testy pravidelně provádí nezávislá laboratoř ověřující, zda naše politika kvality zůstává zachována.
Určeno pro
dynamické druhy jógy (aštanga, flow, hot jóga atd.)
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Oblečení z bavlny či syntetiky perte na 30 °C, max. na 40 °C. Výrobek lze sušit v sušičce. Žehlete na středně vysokou teplotu. Oblečení světlých a tmavých barev perte odděleně. Sušení volně na vzduchu šetří životní prostředí, energie i materiál.

DALŠÍ INFORMACE

Vývoj vybavení na jógu:
Tato řada oblečení byla vyvinuta s ohledem na pohodlí při cvičení. Na vývoji našich výrobků se podílí celé týmy lidí, aby pro vás cvičení či hodiny jógy zůstávaly okamžikem radosti a uvolnění. Díky tomu se při cvičení můžete zcela soustředit na správné držení těla, provádění pozic a dýchání. Všechny výrobky testujeme v praxi a na základě názorů uživatelů je dále vylepšujeme.
Pro koho je určena dynamická jóga (aštanga, hot jóga...)?
Dynamické druhy jógy jsou vhodné pro všechny, kteří se věnují primárně jinému sportu – běhu, potápění, surfování, tedy sportu, který vyžaduje soustředění, výdrž, odolnost a ohebnost. Protože jóga představuje ideální doplňkové cvičení, není divu, že se jí věnuje stále více vrcholových sportovců.
Proč cvičit jógu
Jóga má své kořeny ve starověké Indii a umožňuje propojení ducha s tělem. Při pravidelném cvičení jógy se budete cítit lépe po duševní i fyzické stránce. Po fyzické stránce jóga přispívá ke zpevnění těla, větší ohebnosti a lepší rovnováze. Navíc získáte důvěru v sebe sama, pocítíte úlevu a zbavíte se stresu.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopady výrobku na životní prostředí jsou stanoveny pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňují celý jeho životní cyklus. Globální informace ABCDE vám usnadní identifikovat výrobek a jeho nejlepší environmentální vlastnosti vzájemným srovnáním produktů stejného typu (trička, kalhoty, batohy, atd.).Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Web: sustainability.decathlon.com. Vysvětlující video: https://youtu.be/8t63KkRwn_8
Nahoru