Pánské šortky na dynamickou jógu černé

Ref.
8380572
Users reviews
5 / 5 1 Názor
Výhody výrobku
Jednoduchý design, široký plochý pas, 2 kapsy na zip. Tyto šortky jsou tak lehké, že jogíni při cvičení zapomínají, že je mají na sobě.

3 DOSTUPNÉ BARVY

Volnost pohybu
Bistrečový materiál, pas i švy jsou ploché. Připomínají druhou kůži!
Odvod potu
Funkční materiál absorbuje pot a snižuje pocit vlhkosti.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 88.0% polyester, Hlavní materiál : 12.0% elastan Elastický pás : 44.0% polyamid, Elastický pás : 38.0% polyester, Elastický pás : 18.0% pryž
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Jak navrhujeme naše výrobky?
Náš tým čítá 8 lidí: od úplných začátečníků po profesionální lektory. Všichni sdílíme společnou vášeň: jógu. Společně hledáme rovnováhu ve všech druzích jógy, od relaxační až po dynamickou. Ve spolupráci s naší sítí ambasadorů-jogínů navrhujeme ekologické výrobky, které budou souznít s vaší duší a splní vaše očekávání. Snažíme se docílit toho, aby bylo cvičení jógy pro všechny pozitivním zážitkem plným velkorysosti, to vše s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Více informací naleznete na http://sustainability.decathlon.com/

Users reviews

 • Žena
  Méně než 20 let
  11 červenec 2019
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Šortky na léto

  Příjemný materiál na teplé dny.
  Úpletový pohodlný lem v pase.

Nahoru