Pánské šortky na hot i iyengar jógu tmavě šedé

Ref.
8553481
Výhody výrobku
Některé druhy jógy vyžadují krátké a přiléhavé oblečení, aby byly vidět svaly a čéšky, a instruktor tak mohl správně opravit pozici.
Volnost pohybu
Anatomicky tvarované a pružné díly.
Odvod potu
Funkční materiál absorbuje pot a snižuje pocit vlhkosti.
Ekologická výroba
Recyklovaný polyester.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 88.0% polyester, Hlavní materiál : 12.0% elastan Elastický pás : 44.0% polyamid, Elastický pás : 38.0% polyester, Elastický pás : 18.0% pryž
Tests
Výrobek prošel testem opakovaného praní a sušení, aby byla zaručena stálost jeho barev a tvaru. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Jak navrhujeme naše výrobky?
Náš tým čítá 8 lidí: od úplných začátečníků po profesionální lektory. Všichni sdílíme společnou vášeň: jógu. Společně hledáme rovnováhu ve všech druzích jógy, od relaxační až po dynamickou. Ve spolupráci s naší sítí ambasadorů-jogínů navrhujeme ekologické výrobky, které budou souznít s vaší duší a splní vaše očekávání. Snažíme se docílit toho, aby bylo cvičení jógy pro všechny pozitivním zážitkem plným velkorysosti, to vše s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopady výrobku na životní prostředí jsou stanoveny pomocí více ukazatelů, které zohledňují celý jeho životní cyklus. Každému výrobku udělujeme známku ABCDE, takže si můžete na základě srovnání produktů stejné kategorie (triček, kalhot, batohů atd.) vybrat ten ekologicky nejšetrnější. Uvádění informací o dopadech na životní prostředí představuje dobrovolný počin ze strany společnosti Decathlon. Více informací naleznete na http://sustainability.decathlon.com/
Nahoru