Pánské šortky se sauna efektem černé

Ref.
8379546
Výhody výrobku
Šortky se sauna efektem podporují pocení klíčových částí těla, kterými jsou stehna, hýždě a boky.
Nízká hmotnost
279 g ve velikosti L.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 90.0% neopren, Hlavní materiál : 10.0% polyamid Lem : 85.0% polyamid, Lem : 15.0% elastan
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
fitness. Vhodné pro nenáročný až náročný kardio trénink.
záruka
2 roky

RADY

Omezení používání
Toto oblečení nenoste déle než 12 hodin.

DALŠÍ INFORMACE

Použití
Šortky/kalhoty lze používat pro stimulaci pocení při sportu a pro zlepšení kvality pokožky. Pokožka je intenzivním pocením hydratována a stává se hebčí. Pokud chcete zhubnout, samotné šortky/kalhoty nestačí. Kombinujte je se cvičením a vyváženou stravou.
Charakteristický zápach
Při koupi pásu můžete cítit charakteristický zápach neoprenu. Neopren je silně zapáchající materiál, naše šortky se sauna efektem, stejně jako i další výrobky podporující pocení, však prošly testem kvality i toxikologickými testy (dle francouzské normy).
Vlastnosti
Pozor, není pravda, že pocením se hubne. Tyto šortky/kalhoty podporují pocení. S tím je spojená ztráta vody, se kterou jsou vyplavovány odumřelé buňky z kůže. Pokožka je pocením hydratována a zlepšuje se její kvalita. Po cvičení v oblečení stimulujícím pocení může být vaše tělo dehydratováno, proto je důležité hodně pít. Šortky/kalhoty jsou také vhodné na rozehřátí svalů.
Nahoru