Pánské šortky Yoga+ černé

Ref.
8326003
Výhody výrobku
Domyos vyrábí oblečení z velmi pružných a anatomicky tvarovaných dílů. Funkční materiál udržuje tělo v suchu.
Volnost pohybu
Anatomicky tvarované a pružné díly.
Prodyšnost
Funkční materiál absorbuje pot a snižuje pocit vlhkosti.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 91.0% polyester, 9.0% elastan
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, že naše nároky na kvalitu jsou splněny.
Určeno pro
dynamickou jógu.
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Oblečení z bavlny či syntetiky perte na 30 °C, max. 40 °C. Výrobek lze sušit v sušičce. Žehlete na středně vysokou teplotu. Oblečení světlých a tmavých barev perte odděleně. Sušení volně na vzduchu šetří životní prostředí, energie i materiál.

DALŠÍ INFORMACE

Výroba a vývoj oblečení na jógu Domyos
Tato řada oblečení byla vyvinuta s ohledem na pohodlí při cvičení. V Domyos vyvíjíme výrobky tak, aby se váš čas strávený cvičením jógy stal maximálně příjemným a uvolňujícím. Díky tomu se při cvičení můžete zcela soustředit na správné držení těla, provádění pozic a dýchání. Všechny výrobky testujeme v praxi a na základě názorů uživatelů je neustále vylepšujeme.
Proč cvičit jógu?
Jóga má své kořeny ve starověké Indii a umožňuje propojení ducha s tělem. Při pravidelném cvičení jógy se budete cítit lépe po duševní i fyzické stránce. Po fyzické stránce jóga přispívá ke zpevnění těla, větší ohebnosti a lepšímu držení rovnováhy. Díky tomuto cvičení získáte důvěru v sebe sama, pocítíte úlevu a zbavíte se stresu.
Pro koho je určena dynamická jóga (aštanga, hot jóga...)?
Dynamické druhy jógy jsou vhodné pro všechny, kteří se věnují primárně jinému sportu – běhu, potápění, surfování... tedy sportu, který vyžaduje soustředění, výdrž, odolnost a ohebnost. Protože jóga představuje ideální doplňkové cvičení, není divu, že se jí věnuje stále více vrcholových sportovců, kterým napomáhá dosahovat lepších výsledků.
Nahoru