Pánské tepláky Free Move 540 na pilates a cvičení tmavě šedé

Ref.
8526397
Výhody výrobku
Přiléhavý střih, zúžené konce nohavic a kapsy na zip. Jednoduché a pohodlné kalhoty, které vás díky froté na rubu při cvičení příjemně zahřejí.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Hebkost
Pohodlný a pružný materiál s hlavním podílem bavlny.
Hřejivost
Materiál s jemným froté na rubu udržuje tělo v teple.
Pružnost
Díky struktuře vláken je materiál přirozeně pružný.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 50.0% bavlna, Hlavní materiál : 47.0% polyester, Hlavní materiál : 3.0% elastan Kapsa : 100.0% bavlna Všitý díl : 78.0% bavlna, Všitý díl : 19.0% polyester, Všitý díl : 3.0% elastan
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny. K tomu naši inženýři společně s uživateli provádějí další testy v reálných podmínkách. Naším cílem je vyvíjet takové funkční výrobky, se kterými budete při sportování spokojeni.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Základní koncepce výrobků na cvičení a pilates
Tato řada oblečení byla vyvinuta na pravidelné tréninky jakékoliv intenzity (cvičení, protahování, posilování a tvarování svalstva) a udržování se v kondici a dobrém zdraví. Oblečení navrhujeme tak, aby bylo maximálně prodyšné a pohodlné. Všechny modely oděvů se testují v praxi a na základě názorů uživatelů je neustále zdokonalujeme.
Nahoru