Pánské tílko 900 tmavě šedé

Ref.
8520205
Users reviews
4 / 5 8 Názory
Výhody výrobku
Ideální tričko na pilates. Přiléhavý střih, pružný materiál, prodyšná záda a bezešvé provedení v podpaží.
Hebkost
Pohodlný a pružný materiál s hlavním podílem bavlny.
Odvod potu
Odvádí vlhkost od těla.
Pružnost
Příměs elastanu (7 %) poskytuje při cvičení volnost pohybu.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 55.0% bavlna, Hlavní materiál : 38.0% lyocell, Hlavní materiál : 7.0% elastan Všitý díl : 54.0% bavlna, Všitý díl : 38.0% lyocell, Všitý díl : 6.0% elastan, Všitý díl : 2.0% polyamid
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny. K tomu naši inženýři společně s uživateli provádějí další testy v reálných podmínkách. Na základě výsledků testů pak produktoví manažeři společně s týmem vývojářů vymýšlejí funkční výrobky, se kterými budete vy, naši zákazníci, spokojeni.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Kvalitní výrobky za nízkou cenu, jak je to možné?
V Decathlonu výrobky sami navrhujeme, vyrábíme a pak prodáváme v našich pobočkách po celém světě. Díky tomu máme plně pod kontrolou všechny „životní etapy“ našich výrobků, od návrhu až po prodej, tedy včetně vývoje, výroby, balení, přepravy a reklamy. Náš cíl je prostý: nabízet vám výrobky té nejvyšší kvality za takové ceny, aby se pilates a protahování mohl věnovat opravdu každý.
Jaké jsou přednosti našeho tílka?
Toto slim tílko je ideální na pravidelné, středně intenzivní cvičení. Určitě oceníte jeho přiléhavý střih a kulatý výstřih. I na trénincích přece můžete vypadat stylově! Díky prodyšnému a hebkému materiálu se tričko příjemně nosí a poskytuje maximum pohodlí po celou dobu cvičení. Tričko je v prodeji v různých barvách.
Jaké jsou výhody tohoto trička na cvičení?
Odolný materiál, který se snadno udržuje. Materiál i barvy odolají opakovanému praní. Materiál je rychleschnoucí a není třeba jej žehlit. Dokážete si představit lepšího spojence na cvičení?
Základní koncepce výrobků na cvičení a pilates
Tato řada oblečení byla vyvinuta na pravidelné tréninky nenáročného cvičení či pilates (cvičení, protahování, posilování a tvarování svalstva) a udržování se v kondici a dobrém zdraví. Naši vývojáři navrhují výrobky tak, aby byly pohodlné a prodyšné. Všechny modely oděvů se testují v praxi a na základě názorů uživatelů je neustále vylepšujeme.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Webové stránky: sustainability.decathlon.com

Users reviews

 • Muž
  20–29 let
  20 leden 2020
  Use since Od 3 do 6 měsíců
  That review has been deposited on this product version
  sehr zufrieden

  Stoff liegt angenehm auf der Haut.

 • Muž
  Více než 60 let
  17 leden 2020
  Use since Méně než 1 týden
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Gym top

  Fits fine and very happy with look and texture of garment

 • Muž
  10 březen 2020
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  ne correspond pas. trop…

  ne correspond pas. trop petit ????????
  Débardeur impossible à porter .resteras dans une armoire

  Brand's answer :

  Bonjour Jean Luc,


  Je vous remercie d'avoir pris le temps de partager votre avis concernant le débardeur de sport 900 que vous avez acheté. Je suis désolée de constater votre insatisfaction vis-à-vis du taillant de ce produit.


  Je prends bien note de votre remontée afin d'en faire part à l'équipe conception. Soyez sûr que nous travaillons en continu à l'amélioration de la qualité de nos produits, et nous allons donc être vigilant sur le sujet, afin de mettre en place des mesures correctives si besoin.


  Par ailleurs, pour tout échange ou remboursement, je vous invite à vous rendre dans votre magasin Decathlon pour présenter votre débardeur auprès de notre équipe.


  Je vous souhaite une bonne journée,


  Valentine, assistante chef de produit Domyos - Gym & Pilates

Nahoru