Pánské tričko 100 s dlouhým rukávem modro-šedé

Ref.
8505909
Users reviews
4.5 / 5 2 Názory
Výhody výrobku
Jednoduché a díky rovnému střihu velmi pohodlné tričko ze 100% bavlny. Tričko neomezuje v pohybu a díky dlouhým rukávům vás při cvičení udrží v teple.

4 DOSTUPNÉ BARVY

Hebkost
Pružný a velmi pohodlný materiál ze 100% bavlny.
Pružnost
Díky struktuře vláken je materiál přirozeně pružný.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 100.0% bavlna
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny. K tomu naši inženýři společně s uživateli provádějí další testy v reálných podmínkách. Na základě výsledků testů pak produktoví manažeři společně s týmem vývojářů vymýšlejí funkční výrobky, se kterými budete vy, naši zákazníci, spokojeni.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Kvalitní výrobky za nízkou cenu, jak je to možné?
V Decathlonu výrobky sami navrhujeme, vyrábíme a pak prodáváme v našich pobočkách po celém světě. Díky tomu máme plně pod kontrolou všechny „životní etapy“ našich výrobků, od návrhu až po prodej, tedy včetně vývoje, výroby, balení, přepravy a reklamy. Náš cíl je prostý: nabízet vám výrobky té nejvyšší kvality za takové ceny, aby se pilates a protahování mohl věnovat opravdu každý.
Základní koncepce výrobků na cvičení a pilates
Tato řada oblečení byla vyvinuta na pravidelné tréninky jakékoliv intenzity (cvičení, protahování, posilování a tvarování svalstva) a udržování se v kondici a dobrém zdraví. Naši vývojáři navrhují výrobky tak, aby byly pohodlné a prodyšné. Všechny modely oděvů pravidelně testujeme a na základě názorů uživatelů je neustále vylepšujeme.
Jaké jsou výhody trička?
Odolný materiál, který se snadno udržuje. Materiál i barvy odolají opakovanému praní. Materiál je rychleschnoucí a není třeba jej žehlit. Dokážete si představit lepšího spojence na cvičení?
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Webové stránky: sustainability.decathlon.com

Users reviews

 • Muž
  04 únor 2020
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Super

  Tricko super

 • Žena
  40–49 let
  19 srpen 2019
  Use since Od 3 do 6 měsíců
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  ok

  v poradku

Nahoru