Pánské tričko 100 na pilates šedé

Ref.
8505909
Users reviews
5 / 5 4 Názory
Výhody výrobku
Jednoduché a díky rovnému střihu velmi pohodlné tričko ze 100% bavlny. Tričko neomezuje v pohybu a díky dlouhým rukávům vás při cvičení udrží v teple.

4 DOSTUPNÉ BARVY

Hebkost
Pružný a velmi pohodlný materiál ze 100% bavlny.
Pružnost
Díky struktuře vláken je materiál přirozeně pružný.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 100.0% bavlna
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny. K tomu naši inženýři společně s uživateli provádějí další testy v reálných podmínkách. Na základě výsledků testů pak produktoví manažeři společně s týmem vývojářů vymýšlejí funkční výrobky, se kterými budete vy, naši zákazníci, spokojeni.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Kvalitní výrobky za nízkou cenu, jak je to možné?
V Decathlonu výrobky sami navrhujeme, vyrábíme a pak prodáváme v našich pobočkách po celém světě. Díky tomu máme plně pod kontrolou všechny „životní etapy“ našich výrobků, od návrhu až prodej, tedy včetně vývoje, výroby, balení, přepravy a reklamy. Náš cíl je prostý: nabízet vám výrobky té nejvyšší kvality za takové ceny, aby se pilates a protahování mohl věnovat opravdu každý.
Základní koncepce výrobků na cvičení a pilates
Tato řada oblečení byla vyvinuta na pravidelné tréninky jakékoliv intenzity (cvičení, protahování, posilování a tvarování svalstva) a udržování se v kondici a dobrém zdraví. Naši vývojáři navrhují výrobky tak, aby byly pohodlné a prodyšné. Všechny modely oděvů pravidelně testujeme a na základě názorů uživatelů je neustále vylepšujeme.
Jaké jsou výhody trička?
Odolný materiál, který se snadno udržuje. Materiál i barvy odolají opakovanému praní. Materiál je rychleschnoucí a není třeba jej žehlit. Dokážete si představit lepšího spojence na cvičení?

Users reviews

 • Žena
  40–49 let
  19 srpen 2019
  Use since Od 3 do 6 měsíců
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  ok

  v poradku

 • Muž
  50–59 let
  06 květen 2019
  Use since Od 7 do 12 měsíců
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Super

  doporučuji

 • Žena
  40–49 let
  02 leden 2019
  Use since Méně než 1 týden
  That review has been deposited on this product version
  Spokojenost

  Po té, co jsem tričko doplnila kresbou a nažehlovací obrázkem, bylo dílo hotovo. Obdarovaný je s tričky naprosto spokojen, kvalita a vlastnosti jsou přesně takové, jaké jsme předpokládali.

Nahoru