Pánské tričko 100 regular na cvičení tmavě modré

Ref.
8578151
Výhody výrobku
Tričko na pilates rovného střihu bylo vyrobeno pro vaše maximální pohodlí při sportu.
Hebkost
Pružný a velmi pohodlný materiál ze 100% bavlny.
Pružnost
Díky struktuře vláken je materiál přirozeně pružný.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 100.0% bavlna Žebrová pletenina : 98.0% bavlna, Žebrová pletenina : 2.0% elastan
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny. K tomu naši inženýři společně s uživateli provádějí další testy v reálných podmínkách. Na základě výsledků testů pak produktoví manažeři společně s týmem vývojářů vymýšlejí funkční výrobky, se kterými budete vy, naši zákazníci, spokojeni.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Kvalitní výrobky za nízkou cenu, jak je to možné?
V Decathlonu výrobky sami navrhujeme i vyrábíme a prodáváme v našich pobočkách po celém světě. Díky tomu máme plně pod kontrolou všechny „životní etapy“ našich výrobků: optimalizaci složení materiálů, vylepšování na základě vašich hodnocení, snižování výrobních nákladů, racionalizaci práce s obalovým materiálem, logistická řešení bez prostředníka, minimalizaci nákladů na propagaci. Proto jsme schopni nabídnout vysoce kvalitní výrobky za nejnižší možnou cenu.
Základní koncepce výrobků na cvičení a pilates
Tato řada oblečení byla vyvinuta na pravidelné tréninky jakékoliv intenzity (cvičení, protahování, posilování a tvarování svalstva) a udržování se v kondici a dobrém zdraví. Naši vývojáři navrhují výrobky tak, aby byly pohodlné a prodyšné. Všechny modely oděvů pravidelně testujeme a na základě názorů uživatelů je neustále vylepšujeme.
Jaké jsou výhody tohoto trička na cvičení?
Odolný materiál, který se snadno udržuje. Materiál i barvy odolají opakovanému praní. Materiál je rychleschnoucí a není třeba jej žehlit. Dokážete si představit lepšího spojence na cvičení?
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Webové stránky: sustainability.decathlon.com
Nahoru