Pánské tričko 500 slim na cvičení modré Domyos

Ref.
8376547
Users reviews
5 / 5 1 Názor
Výhody výrobku
Hebké, prodyšné a pružné tričko přiléhavého střihu. Bez tohoto trička s výstřihem do V se při tréninku neobejdete!

6 DOSTUPNÉ BARVY

už od
129,00 Kč99,00 Kč*
Hebkost
Pohodlný a pružný materiál s hlavním podílem bavlny.
Odvod potu
Odvádí vlhkost od těla.
Pružnost
Příměs elastanu poskytuje při cvičení volnost pohybu.

VLASTNOSTI

Velikost
Od S do 4XL.
Provedení
V 10 různých barvách.
Gramáž
180 g/m².
Složení
Hlavní materiál : 63.0% bavlna, Hlavní materiál : 34.0% polyester, Hlavní materiál : 3.0% elastan
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny. K tomu naši inženýři společně s uživateli provádějí další testy v reálných podmínkách. Na základě výsledků testů pak produktoví manažeři společně s týmem vývojářů vymýšlejí funkční výrobky, se kterými budete vy, naši zákazníci, spokojeni.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Věděli jste, že...
Materiál trička (kód. 8405166) obsahuje 34 % polyesterových vláken z recyklovaných plastových láhví. Látku jsme také nijak nedobarvovali, béžová barva je pro ni přirozená. Díky tomu se nám podařilo snížit celkovou produkci emisí CO2.
Kvalitní výrobky za nízkou cenu, jak je to možné?
V Decathlonu výrobky sami navrhujeme, vyrábíme a pak prodáváme v našich pobočkách po celém světě. Díky tomu máme plně pod kontrolou všechny „životní etapy“ našich výrobků, od prvního nákresu až po prodej koncovým zákazníkům, a samozřejmě vše mezi tím: vývoj a výrobu výrobku, zabalení, dopravu, prodejní strategii a prezentaci... Naším cílem je nabízet co nejkvalitnější výrobky na cvičení a pilates za co nejnižší cenu dostupnou všem.
Jaké jsou výhody trička na cvičení?
Toto tričko je ideální na pravidelné, středně intenzivní cvičení. Oblíbíte si jej pro jeho přiléhavý střih a pánský výstřih do V. I na trénincích přece můžete vypadat stylově! Díky prodyšnému a hebkému materiálu se tričko příjemně nosí a poskytuje maximum pohodlí po celou dobu cvičení. Tričko je v prodeji v různých barvách.
Jaké jsou výhody tohoto trička na cvičení?
Výrobek je odolný a snadno se udržuje. Materiál i barvy odolají vůči opakovanému praní. Materiál je rychleschnoucí a není třeba jej žehlit. Dokážete si představit lepšího spojence na cvičení?
Základní koncepce výrobků na cvičení a pilates
Tato řada oblečení byla vyvinuta na pravidelné tréninky nenáročného cvičení či pilates (cvičení, protahování, posilování a tvarování svalstva) a udržování se v kondici a dobrém zdraví. Naši vývojáři navrhují výrobky tak, aby byly pohodlné a prodyšné. Všechny modely oděvů pravidelně testujeme a na základě názorů uživatelů je neustále vylepšujeme.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Více informací naleznete na http://sustainability.decathlon.com/

Users reviews

 • Muž
  30–39 let
  03 září 2018
  Use since Od 3 do 6 měsíců
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Triko s Decatlonu

  Velmi příjemný materiál. Dobře se nosí a i padnou.

Nahoru