Pánské tričko Dry Skin na posilování modré s výstřihem do V

Ref.
8311782
Výhody výrobku
Technologie Dry Skin Cotton = funkční bavlna, která schne o 50 % rychleji než běžná bavlna.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Materiál účinně odvádí pot z povrchu těla.

VLASTNOSTI

Barva
Modrá
Velikost
Od XS do 4XL.
Složení
63 % bavlna, 34 % polyester, 3 % elastan.
Tests
Výrobek prošel testem opakovaného praní a sušení, aby byla zaručena stálost jeho barev a tvaru. Testy pravidelně provádí nezávislá laboratoř ověřující, zda naše politika kvality zůstává zachována.
Určeno pro
muže, na fitness (posilování a zpevňování svalů).
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Oblečení z bavlny či syntetiky perte na 30 °C, max. 40 °C. Výrobek lze sušit v sušičce. Žehlete na středně vysokou teplotu. Oblečení světlých a tmavých barev perte odděleně. Sušení volně na vzduchu šetří životní prostředí, energie i materiál.

DALŠÍ INFORMACE

Co znamená Dry Skin Cotton?
Tato inovativní technologie je založena na odlišných vlastnostech spodní a svrchní strany materiálu. Spodní vrstva odvádí tělesnou vlhkost na vnější stranu látky a udržuje tělo v suchu, svrchní bavlněná vrstva tuto vlhkost absorbuje.
Základní koncept výrobků určených na posilování
Tato řada oblečení poskytuje ideální kompromis mezi pohodlím a prodyšností. Domyos vyvíjí výrobky tak, aby vám při posilování svalů poskytovaly co nejvyšší pohodlí. Díky tomu se můžete plně soustředit pouze na samotné cvičení. Všechny modely oděvů se testují v praxi a na základě názorů uživatelů je neustále vylepšujeme.
Proč se věnovat posilování?
Posilování je sportovní aktivita zaměřená na budování svalové hmoty. Při správném provádění cviků umožňuje posilování zpevnit tělo a je vhodné pro všechny bez ohledu na úroveň pokročilosti. Hlavní výhoda posilování spočívá v tom, že ho lze provozovat kdekoli – v posilovně, doma i venku, v závislosti na zvoleném typu tréninku.
Nahoru