Pánské tričko na fitness Energy černé

Ref.
8123818
Users reviews
5 / 5 1 Názor
Výhody výrobku
Toto lehké a prodyšné tričko absorbuje tělesnou vlhkost a odvádí ji na vnější stranu látky. Klasický rovný střih padne každému.

7 DOSTUPNÉ BARVY

Odvod potu
Materiál odvádí tělesnou vlhkost z povrchu těla, takže zůstanete v suchu.

VLASTNOSTI

Barva
Černá.
Velikost
Od S do 3XL.
Střih
Regular (rovný střih).
Složení
Hlavní materiál : 100.0% polyester
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Testy pravidelně provádí nezávislá laboratoř ověřující, zda naše politika kvality zůstává zachována.
Určeno pro
fitness (lehký kardio trénink).
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Perte v pračce max. na 30 °C. Nesušte v sušičce. Nežehlete.

DALŠÍ INFORMACE

Základní koncepce výrobků určených na kardio trénink
Tato řada oblečení poskytuje ideální kompromis mezi pohodlím a prodyšností. Vybavení značky Domyos je navrhováno tak, aby pro vás cvičení či posilování zůstalo okamžikem uvolnění a odpočinku. Díky tomu se můžete plně soustředit pouze na samotné cvičení. Všechny modely se testují v praxi a na základě názorů uživatelů je neustále vylepšujeme.
Testování výrobků
Všechny naše výrobky jsou vyrobeny z materiálů, které při námaze odvádí pot od těla. V našich vývojových laboratořích tyto materiály testujeme a ověřujeme jejich vlastnosti v reálných podmínkách, abychom vám zajistili co nejvyšší pohodlí při cvičení. Všechny naše výrobky jsou vyrobeny z materiálů, které prošly přísnými testy na odvod potu. Tyto testy jsou u každého materiálu prováděny v laboratoři i v reálných podmínkách, a jsou tak zárukou toho nejvyššího pohodlí při cvičení.
Věděli jste, že...
Pokud se chcete zbavit přebytečných kil, je lepší cvičit se střední intenzitou (cca při 70 % vaší maximální tepové frekvence) a po delší dobu (min. 50 minut), nikoli krátce a intenzivně. Takto bude tělo spalovat namísto sacharidů především tuky. Navíc pro vás bude cvičení jednodušší, bude vás více bavit a brzy dostanete chuť si zacvičit znovu!

Users reviews

5 / 5 1 Názor
1 uživatelů doporučuje tento výrobek
 • Žena
  40–49 let
  01 březen 2017
  Use since Méně než 1 týden
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Perfektní

  Jednoduché funkcni tricko

Nahoru