Pánské tričko na judo bílo-černé

Ref.
8545492
Výhody výrobku
Konečně vhodné prádlo na judo. Střih se přizpůsobí pohybům a límec nedře, takže se můžete plně soustředit na judo a tričko se postará o zbytek!
Nižší podráždění pokožky
Krk je chráněný proti tření speciálním výstřihem ve tvaru T.
Odvod potu
Zůstaňte v suchu: Prodyšný materiál a vzdušná síťovina odvádějí pot.
Volnost pohybu
Hýbejte se svobodně: Pružný materiál se přizpůsobí tvaru těla.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 100.0% polyester Všitý díl : 86.0% polyester, Všitý díl : 14.0% elastan
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Laurent, inženýr značky Outshock o historii speciálního trička na judo
Judisté často nosí bavlněná trička. Bílé tričko je povinné v ženských soutěžích. A ani muži nemají chuť při judu odhalovat hrudník. Proto přicházíme s tričkem, které odpovídá potřebám juda. Připravili jsme pro naše sportovní partnery dotazník, někteří judisté si pak vzali prototypy na mistrovství Francie. Chtěli jsme také, aby bylo tričko dostupné. Tenhle výrobek dřímal hluboko ve mně. Jsem na něj pyšný.
Výstřih vymyšlený na judo nedráždí
Při judu často držíme protivníka za límec. A hlavně na začátku sezóny se při tréninku kůže na krku hodně zahřeje. Abychom tření a dráždění omezili, navrhli jsme tričko se širokým zvednutým výstřihem, které pasuje přesně pod výstřih kimona. Do juda se tak můžete naplno opřít od prvního do posledního cvičení sezóny.
Tričko chrání nejen vaši pokožku, ale i kimono
Chrání krk proti podráždění a kimono na judo před propocením. Pot totiž způsobuje žloutnutí bílé barvy kimona. K rychlému absorbování a odvádění potu jsme proto vybrali na boky trička materiál z elastanu a polyesteru se spoustou průduchů. A design? Vrchní část trička je při rozevření kimona tmavá a bílo-šedý vzor připomíná zrnka rýže na látce kimona.
Tričko, u kterého zapomenete, že ho máte na sobě
K zachování volnosti pohybu si můžete vybrat velmi volný střih, ale u kimona na judo to není úplně praktické. Můžete ale mít i vypasovaný střih, který se tělu a pohybům přizpůsobí. Proto jsme sáhli po polyesterovém materiálu: kopíruje vaše pohyby a přirozeně se vrací na místo. K maximálnímu rozsahu pohybů paží směrem dopředu jsou boky trička ušité ze směsi polyesteru a elastanu, což dále zvyšuje jeho pružnost.
Tým nadšenců a společenství, které roste
Chcete se dozvědět víc? Podívejte se na sociální sítě: Spěcháme, abychom vás seznámili s výrobní řadou na bojová umění značky Outshock. Přidejte se k nám na Judo by Outshock na Facebooku. Spojte se s námi a získáte potřebné informace. Loňské léto jsme trénovali s keňskou spolupracovnicí Dorine. Díky tomu jsme mohli všechny prototypy kimon poslat do dětského klubu judistů v Nairobi. Chceme judo přivést všude.
Nahoru