Pánské tričko Sportee 100 černé

Ref.
3185473
Výhody výrobku
Sportee je tričko z hebké bavlny v klasickém střihu s kulatým výstřihem. Je to ideální tričko na cvičení fitness a pilates.

5 DOSTUPNÉ BARVY

Hebkost
Pružný a velmi pohodlný materiál z přírodní 100% bavlny.
Pružnost
Díky struktuře tkaní je materiál přirozeně pružný.
Dopad na životní prostředí
Porovnání: pánské tričko s krátkými rukávy – detailní technické informace.

VLASTNOSTI

Velikost
Od S do 3XL.
Varianty
Bílá, černá, modrá, šedá.
Gramáž
Žerzej s gramáží 145 g/m².
Složení
Hlavní materiál : 100.0% bavlna
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
muže na cvičení a pilates.
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Oblečení z bavlny či syntetiky perte na 30 °C, max. na 40 °C. Výrobek lze sušit v sušičce. Žehlete na středně vysokou teplotu. Oblečení světlých a tmavých barev perte odděleně. Sušení volně na vzduchu šetří životní prostředí, energie i materiál.

DALŠÍ INFORMACE

Základní koncept výrobků Gym & Pilates
Tato řada oblečení byla vyvinuta na pravidelný, středně náročný fitness (cvičení, protahování, posilování a tvarování svalstva) pro udržování se v kondici a dobrém zdraví. Vývojáři Domyos navrhli výrobek tak, aby byl prodyšný a pohodlný. Všechny modely oděvů se testují v praxi a na základě názorů uživatelů je neustále vylepšujeme.
Jaké jsou výhody trička na gymnastiku a pilates?
Výrobek je odolný a snadno se udržuje. Materiál i barvy odolají vůči opakovanému praní. Materiál je rychleschnoucí a není třeba jej žehlit. Dokážete si představit lepšího spojence na cvičení?
Nahoru