Podložka Confort na jógu 8 mm zelená s potiskem listů

Ref.
8525490
Výhody výrobku
Jednobarevná strana i strana s potiskem připomínající přírodu. Je velice pohodlná a snadno se udržuje. Je také dostatečně silná na to, aby ji bylo možné použít i venku!

3 DOSTUPNÉ BARVY

Pohodlí
Síla podložky vám poskytne oporu v zapřených pozicích a podpoří relaxaci.
Protiskluzové vlastnosti
Dobrá přilnavost k zemi. Neklouže. Navržena na nenáročné druhy jógy.
Snadný přenos
Díky popruhu si ji můžete nosit i na studiové lekce jógy.

VLASTNOSTI

Složení
Pěna : 100.0% Foamed PVC
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Rozměry a hmotnost
173 cm na délku, 61 cm na šířku, 8mm tloušťka materiáluHmotnost 2 kg.
Jak vybrat podložku na jógu?
- Věnujete se nenáročným druhům jógy (hatha, restorativní, těhotenská, meditační)? Při nich jsou přechody mezi pozicemi pomalé a fyzická náročnost je menší. Podložka o síle 5–8 mm zaručuje pohodlí pro obratle i pro klouby. - Věnujete se dynamické józe (vinyasa, aštanga, Iyengar, Hot, Bikram)? Přechody mezi pozicemi jsou při nich rychlé a cvičení je fyzicky náročné. Podložky do 5 mm tloušťky jsou dostatečně přilnavé a stabilní pro snadnější udržení rovnováhy.
Jak navrhujeme naše výrobky?
V našem týmu je 8 členů, od úplných začátečníků po profesionální lektory. Všichni sdílíme vášeň pro jógu. Společně hledáme rovnováhu ve všech druzích jógy, od relaxační až po dynamickou. Ve spolupráci s naší sítí ambasadorů-jogínů navrhujeme ekologické výrobky, které budou souznít s vaší duší a splní vaše očekávání. Snažíme se docílit toho, aby bylo cvičení jógy pro všechny pozitivním zážitkem plným velkorysosti, to vše s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí.
Jak podložku udržovat?
Po cvičení můžete na podložku stříknout trochu našeho spreje s esenciálními oleji, který podložku osvěží. Pokud chcete podložku umýt, použijte teplou mýdlovou vodu a pak rozloženou podložku nechte volně uschnout. Teprve až uschne ji srolujte a uložte na obvyklé místo.
Nahoru