Podložka na dynamickou jógu 5 mm šedá

Ref.
8500978
Výhody výrobku
Ujíždíte po podložce? Nenechte se v pokroku brzdit špatnou podložkou a pořiďte si přilnavější podložku. Značky na podložce a její pohodlí vám budou oporou od ásan až po šavásanu.
1 299,00 Kč*
Protiskluzové vlastnosti
Vrchní strana je přilnavá a absorbuje pot.
Pohodlí
Hustý měkký materiál spolehlivě ochrání vaše klouby.
Snadné učení
Pomůže vám zorientovat se při různých pozicích: má vyznačené značky.
Snadný přenos
Díky praktickému popruhu si podložku můžete brát s sebou i na kurzy.

VLASTNOSTI

Složení
Pěna : 100.0% Foamed Rubber - Ethylene Propylene Diene Monomer Hlavní část : 100.0% Foamed Polyurethane
záruka
2 roky

RADY

Skladovací Tipy
Skladujte mimo dosah slunečních paprsků.

DALŠÍ INFORMACE

Jaké jsou její rozměry? A hmotnost?
Naše podložka měří 185 cm na délku, 65 cm na šířku a je silná 5 mm. Váží 2,3 kg.
Jak si vybrat podložku na jógu?
- Věnujete se nenáročným druhům jógy (Hatha, restorativní, těhotenská, Nidra...)? Přechody mezi pozicemi jsou při nich spíše pomalejší a fyzická náročnost střední. Podložka o síle 5 až 8 mm zaručí pohodlí pro vaši páteř i klouby. - Věnujete se dynamickým druhům jógy (Vinyasa, Aštanga, Iyengar, Hot, Bikram...)? Přechody mezi pozicemi jsou při nich rychlé a cvičení je fyzicky náročné. Podložky do 5 mm tloušťky jsou dostatečně přilnavé a stabilní pro snadnější udržení rovnováhy.
Jak navrhujeme naše výrobky?
Náš tým čítá 8 lidí: od úplných začátečníků po profesionální lektory. Všichni sdílíme společnou vášeň: jógu. Společně hledáme rovnováhu ve všech druzích jógy, od relaxační až po dynamickou. Ve spolupráci s naší sítí ambasadorů-jogínů navrhujeme ekologické výrobky, které budou souznít s vaší duší a splní vaše očekávání. Snažíme se docílit toho, aby bylo cvičení jógy pro všechny pozitivním zážitkem plným velkorysosti, to vše s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí.
Jak podložku udržovat?
Po cvičení můžete na podložku stříknout trochu našeho spreje s esenciálními oleji, který podložku osvěží. Pokud chcete podložku umýt, použijte teplou mýdlovou vodu a pak rozloženou podložku nechte volně uschnout. Teprve až uschne ji srolujte a uložte na obvyklé místo. Skladujte mimo dosah slunečních paprsků. Přilnavý a porézní materiál zanechává barevné šmouhy!
Hodnocení uživatele
Skvělá podložka 4/5 • 26/07/2019 Týkající se podložky na dynamickou jógu 5 mm šedé, používané 3 až 6 měsíců. To je poprvé, co mám přilnavou a stabilní podložku, která navíc poskytuje pohodlí. Materiál je příjemný a šedá barva se mi líbí. A co se týče skvrn od potu: jsou sice vidět, ale mně to příliš nevadí. Podložka má totiž víc výhod než nevýhod.
Nahoru