Podložka na jógu 8 mm fialová

Ref.
8353392
Výhody výrobku
Hledáte pohodlnou podložku na jógu? Tato podložka je ideální na pozice s oporou (na kolenech, na zápěstí) nebo obrácené pozice (např. svíčka)!

3 DOSTUPNÉ BARVY

Pohodlí
Podložka vhodná na silové pozice. Rozměry: 173 × 61 cm. Hmotnost: 2 kg.
Protiskluzové vlastnosti
Podložka je vyrobena z PVC. Má strukturovaný protiskluzový povrch.
Stabilita
Průměrná stabilita při rovnovážných pozicích.
Snadný přenos
Popruh pro přenos.

VLASTNOSTI

Složení
Pěna : 100.0% Foamed PVC
Určeno pro
relaxační druhy jógy (hatha jógu, jin jógu, jógu nidra či relaxaci).
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Čistěte houbičkou. K dezinfekci a odstranění zápachu postačí několik kapek esenciálního oleje. Výrobek lze prát v pračce.
Omezení používání
Nepoužívejte jako žíněnku na tlumení pádů.

BEZPLATNÉ VIDEONÁVODY NA POUŽITÍ VÝROBKŮ DOMYOS.

Podložky na jógu od značky Domyos vám poskytnou absolutní pohodlí při cvičení jógy.
Domyos vám nabízí videonávody, které vznikly ve spolupráci s profesionálními a certifikovanými sportovními trenéry fitness center Domyos Club. 
 

DALŠÍ INFORMACE

Jak vybrat podložku na jógu?
Na relaxační druhy jógy (hatha jógu, jin jógu, jógu nidra či relaxaci) používejte podložky, které vám umožní předcházet nadměrnému zatěžování kolen, kotníků a dalších kloubů a zaručí pohodlí a bezpečí při převrácených pozicích (pozice svíčky, pluhu atd). Tato kritéria splňují podložky o síle 5 až 8 mm. Na dynamické druhy jógy (aštanga, hot jóga atd.), u kterých cvičíme pozice vestoje, je vhodné používat stabilní protiskluzové podložky, tj. podložky o síle 3 až 5 mm.
Podložka o síle 8 mm. Délka 173 cm, šířka 61 cm, síla 8 mm
Nejpohodlnější podložka na jógu, na pozice s oporou nebo obrácené pozice. Pro zvýšení pohodlí a bezpečnost si na podložku rozložte deku na jógu. Strukturovaný povrch s vynikající přilnavostí - Středová linka napomáhá srovnání těla (na podložkách s potiskem). Popruh pro přenos. Hmotnost: 2 kg.
Vývoj vybavení na jógu:
Podložky značky Domyos poskytují pohodlí a dobrou stabilitu cvičícího v náročných pozicích. Při cvičení se tak můžete soustředit pouze na správné provádění pozic a dýchání.
Proč cvičit jógu?
Jóga má své kořeny ve starověké Indii a umožňuje propojení ducha s tělem. Při pravidelném cvičení jógy se budete cítit lépe po duševní i fyzické stránce. Po fyzické stránce jóga přispívá ke zpevnění těla, větší ohebnosti a lepší rovnováze. Navíc získáte důvěru v sebe sama, pocítíte úlevu a zbavíte se stresu.
Nahoru