Podložka na jógu Comfort 8 mm fialová

Ref.
8353392
Výhody výrobku
8 mm, nejsilnější podložka na jógu! Vhodná pro začátečníky na silové a obrácené pozice. Rozměry: 173 × 61 cm. Hmotnost: 2 kg.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Pohodlí
Síla 8 mm, podložka vhodná na silové pozice.
Protiskluzové vlastnosti
Podložka je vyrobena z PVC. Má strukturovaný protiskluzový povrch.
Stabilita
Průměrná stabilita při pozicích vyžadujících rovnováhu.
Snadný přenos
Gumička na srolování podložky.

VLASTNOSTI

Složení
Pěna : 100.0% PVC (polyvinylchlorid)
Určeno pro
jemnou jógu.
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Čistěte houbičkou. K dezinfekci a odstranění zápachu postačí několik kapek esenciálního oleje. Výrobek lze prát v pračce.
Omezení používání
Nepoužívejte jako žíněnku na tlumení pádů.

BEZPLATNÉ VIDEONÁVODY NA POUŽITÍ VÝROBKŮ DOMYOS.

Podložky na jógu od značky Domyos vám poskytnou absolutní pohodlí při cvičení jógy.
Domyos vám nabízí videonávody, které vznikly ve spolupráci s profesionálními a certifikovanými sportovními trenéry fitness center Domyos Club. 
 

DALŠÍ INFORMACE

Délka 173 cm, šířka 61 cm, síla 8 mm
Podložka poskytuje pohodlí při silových pozicích, při nichž jsou zejména kolena a kotníky vystavovány většímu tlaku, a chrání také páteřní obratle při převrácených pozicích (pozice pluhu, svíčky). Pro více pohodlí je vhodné některé části těla podložit také dekou. Popruh pro přenos. Hmotnost: 2 kg.
Výroba a vývoj oblečení na jógu Domyos
Podložky značky Domyos poskytují pohodlí a dobrou stabilitu cvičícího v náročných pozicích. Při cvičení se tak můžete soustředit pouze na správné provádění pozic a dýchání.
Proč cvičit jógu?
Jóga má své kořeny ve starověké Indii a umožňuje propojení ducha s tělem. Při pravidelném cvičení jógy se budete cítit lépe po duševní i fyzické stránce. Po fyzické stránce jóga přispívá ke zpevnění těla, větší ohebnosti a lepší rovnováze. Navíc získáte důvěru v sebe sama, pocítíte úlevu a zbavíte se stresu.
Jak vybrat podložku na jógu?
Na relaxační druhy jógy (hatha jógu, jin jógu, jógu nidra či relaxaci) používejte podložky, které vám umožní předcházet nadměrnému zatěžování kolen, kotníků a dalších kloubů a zaručí pohodlí a bezpečí při převrácených pozicích (pozice svíčky, pluhu atd). Tato kritéria splňují podložky o síle 5 až 8 mm. Na dynamické druhy jógy (ashtanga, vinyasya či hot jóga) je vhodné používat stabilní protiskluzové podložky, tzn. podložky o síle 3 až 5 mm.
Nahoru