Podprsenka Active na fitness modrá

Ref.
8326341
Users reviews
4.7 / 5 15 Názory
Výhody výrobku
Podprsenka ACTIVE výborně odvádí pot. Velmi hezký střih zad. Vycpávky nelze vyjmout.
Odvod potu
Funkční materiál udrží vaše tělo při fitness aktivitách v suchu.
Zpevnění poprsí
Tlumí o 17,7 % více otřesů než klasická podprsenka* (při nízkých otřesech).

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 82.0% polyamid, 18.0% elastan Podšívka : 100.0% polyester
Určeno pro
ženy na fitness (nízké otřesy, jako např. jóga, strečing, pilates a posilování).
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Podprsenka Active určená na sportovní aktivity, při nichž dochází k nízkým otřesům
Tato podprsenka je vhodná na fitness aktivity, při nichž nedochází k výrazným otřesům poprsí (jóga apod.). Je vhodná pro ženy s menším poprsím. Vycpávky jsou umístěné na spodní straně košíčků, lze je snadno vyjmout a vyprat. Vycpávky lze snadno z podšívky vyjmout nastřihnutím látky po straně.
Proč nosit sportovní oblečení?
Při sportování je poprsí daleko více namáháno. Dle náročnosti sportování a otřesům při sportování může vážit 3 až 5krát více, než je jeho standardní hmotnost. Přesto až 59 % žen cvičí v klasických podprsenkách, které jim poprsí zpevňuje nedostatečně (http://bjsm.bmj.com/content/42/8/670.short). Sportovní podprsenka tlumí nárazy, a tudíž i zátěž poprsí.
Zdravé poprsí
Nezáleží na velikosti poprsí. Pokud nesportuje ve správném oblečení, jsou vaše prsa namáhána a hrozí tak jejich předčasné ochabnutí. Můžete též při sportu pociťovat bolest. Na druhou stranu i přílišné zpevnění poprsí není zdravé: vždy si vybírejte oblečení dle velikosti poprsí a dle typu cvičení. Cílem sportovního oblečení je ochrana vašich prsou.
Jak probíhá výroba a vývoj oblečení Domyos?
Naše modely byly vyvinuty tak, aby byly pohodlné a napomáhaly zdraví vašeho poprsí: * nepoužíváme kostice (hrozí zranění a stlačení nervových uzlin), * používáme minimum švů (oblečení nedráždí bradavky), * používáme materiály, které odvádějí pot od těla (oblečení je pohodlné a nedráždí pokožku).
Jak jsou testovány výrobky Domyos?
Všechny naše výrobky jsou testovány v laboratoři, kde je ověřováno správné zpevnění poprsí (pomocí simulace zátěže při sportu). Následně je výrobek hodnocen od 1 do 5. Podprsenky Domyos tak snižují otřesy prsou od 10 % (stupeň 1) do 50 % (stupeň 5). Modely 1. stupně jsou určeny ke sportům, při nichž dochází ke slabým otřesům, 3. stupně ke sportům se středními a 5. stupeň se silnými otřesy.
Jak správně vybrat podprsenku?
Výrobek vždy vybírejte dle typu sportovní aktivity: nízké otřesy (chůze, pilates, jóga, strečing,...), střední (gymnastika, tanec,...), či silné otřesy (trampolínky, step, kardio trénink,...). Doporučujeme vám, abyste vždy přizpůsobily výběr podprsenky typu aktivity. Např. nikdy nenoste podprsenku určenou ke tlumení silných otřesů, pokud to není nutné. Při sportu je důležitý i přirozený pohyb prsou.
Jak správně vybrat velikost?
Správná velikost podprsenky zajistí zpevnění poprsí a pohodlí. 70 % žen nosí nesprávnou velikost podprsenky: http://www.port.ac.uk/department-of-sport-and-exercise-science/research/breast-health/. Pro výběr správné velikosti: * změřte obvod hrudníku pod poprsím, * změřte obvod poprsí. Odpovídající tabulku naleznete v tabulkách velikostí značky Decathlon na následujícím odkazu: http://www.decathlon.fr/guide-des-tailles.html#femme.

Users reviews

4.7 / 5 15 Názory
15 uživatelů doporučuje tento výrobek
 • Žena
  40–49 let
  24 May 2016
  Use since Méně než 1 týden
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  Sportovní top Active
  Pohodlné při cvičení, dobře saje pot. Zatím žádné

  Koupila jsem si top na cvičení. Použila jsem hozatím pouze jedenkrát, ale byla jsem spokojená. Nikde nic nešrtí, netlačí, prima kousek pro sportovní aktivity.

 • Žena
  20–29 let
  22 May 2016
  Use since Od 7 do 12 měsíců
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  Výnikající

  Super materiál a cena, bezvadně sedí, díky ramínkům do tvaru Y i pasuje do tílek. Ideální na sport. Krásné barvičky. Mám ji cca. rok a stále drží svůj tvar- nevytahuje se. Podobné značkové podprsenky najdete ve sportech za mnohem větší peníze. Mohu jen doporučit.

 • 12 April 2016
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  spokojenost

  spokojenost

Nahoru