Podprsenka na fitness 500 žlutá

Ref.
8393880
Users reviews
5 / 5 1 Názor
Výhody výrobku
Legendární podprsenka na fitness a kardio trénink se síťovinou na zádech, pružným dílem na prsou a pěnovými výztuhami, které tvarují poprsí. V prodeji v různých barvách a potiscích.

7 DOSTUPNÉ BARVY

Zpevnění poprsí
Střední zpevnění: snižuje otřesy poprsí až o 45 %*. Pro středně náročné sporty.
Zeštíhlující efekt
Pěnová výplň tvaruje poprsí.
Odvětrávání
Část z prodyšného materiálu odvádí tělesnou vlhkost od těla.
Odvod potu
Materiál absorbuje vlhkost a odvádí ji na vnější stranu látky.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 90.0% polyester, Hlavní materiál : 10.0% elastan Materiál na zádech : 76.0% polyamid, Materiál na zádech : 24.0% elastan Druhá podšívka : 100.0% polyamid Podložka : 60.0% polyuretan, Podložka : 40.0% polyester Elastický pás : 80.0% polyamid, Elastický pás : 20.0% elastan
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
ženy na fitness, u kterého dochází ke středně silným otřesům (např. box, fitness dance apod.). Vhodná také na cross trénink.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Proč je podprsenka 500 vhodná na sporty, při nichž dochází ke slabým otřesům?
Tato středně* zpevňující podprsenka 500 je vhodná na druhy sportů, u kterých dochází ke středně silným otřesům poprsí (fitness dance, kardio trénink, cross trénink). Lze ji nosit i samostatně jako top. Široký pružný pruh poskytuje pohodlí. Záda v tzv. plaveckém střihu z odvětraného materiálu zajišťují odvod tělesné vlhkosti. Podprsenka je bez kostic, s vyjímatelnými vycpávkami. *V porovnání s běžnými podprsenkami snižuje otřesy poprsí až o 45 %.
Nezbytný doplněk vašeho sportovního oblečení:
Při sportování je poprsí namáháno více, než jak je tomu při každodenních aktivitách. V závislosti na náročnosti sportovní aktivity a intenzitě otřesů může mít žena pocit trojnásobně až pětinásobně těžšího poprsí. Sportovní podprsenka zajišťuje potřebné zpevnění a pohodlí při sportu.
Zpevnění poprsí
bez ohledu na věk či velikost košíčku je poprsí každé ženy při sportu namáháno. Ňadra jsou velmi citlivá, proto vyžadují zpevňující podprsenku určenou na sport. Nošení klasické podprsenky, která poprsí zpevňuje jen velice málo, může vést k bolestem i povislému poprsí. Výběr sportovní podprsenky je tak stejně důležitý jako výběr oblečení či obuvi, jelikož zajistí zpevnění vašeho poprsí.
Tři stupně zpevnění dle sportovní aktivity
Nízké zpevnění poprsí (jóga, protahování, posilování svalů,...) je vhodné na aktivity, při nichž dochází jen k mírnému pohybu poprsí. Střední zpevnění (fitness dance, kardio trénink,...) je určeno pro sporty, při nichž je zátěž na ňadra střední a nikoliv intenzivní. Silné zpevnění (stepper, běžecký pás, trampolíny,...) je ideální na sporty s intenzivním zatížením poprsí.
Jak vybrat správnou velikost?
Správná velikost podprsenky zajistí zpevnění poprsí a zároveň pohodlí. Pro výběr správné velikosti si změřte obvod poprsí: * Měřte se bez podprsenky. * Stoupněte si před zrcadlo. * Krejčovský metr si přiložte k horní části zad, resp. ke spodní části lopatek. * Poté metr veďte okolo nejširší části hrudníku, dokud se oba konce nesetkají. Metr na prsou nestahujte a odečtěte velikost v cm. Tyto míry vám s pomocí tabulky pomohou zjistit správnou velikost podprsenky.
Co je konceptem při výrobě podprsenek Domyos?
Naše modely byly vyvinuty s ohledem na maximální pohodlí a omezení zdravotních problémů: * nepoužíváme kostice (mohou způsobovat poranění a stlačovat uzliny), * šití je omezeno na minimum (jsou nedráždivé), * používáme materiály, které odvádějí vlhkost od těla (jsou pohodlné a nedráždí pokožku).
Testování podprsenek Domyos
Všechny naše výrobky jsou testovány v laboratoři, kde je ověřována míra zpevnění poprsí (pomocí simulace zátěže při sportu). Následně je výrobek hodnocen od 1 do 5: 1: lehce zpevňující, 3: středně zpevňující, 5: vysoce zpevňující. * Naše sportovní podprsenky zaručují snížení otřesů poprsí v porovnání s podprsenkami na běžné nošení. Podprsenky Domyos snižují otřesy poprsí od 10 % (stupeň 1) do 50 % (stupeň 5).

Users reviews

5 / 5 1 Názor
1 uživatelů doporučuje tento výrobek

 • Žena
  30–39 let
  07 srpen 2017
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Vyborna

  Stredni opora. Zkousena jiz v obchode. Na me ucely splnuje ocekavani.

Nahoru