Posilovací závaží 2 kg

Ref.
8359073
Výhody výrobku
Posilovací závaží ve tvaru disku pro intenzivnější posilování!Dostupné ve variantě 2, 3 a 5 kg podle požadované náročnosti.
Univerzální využití
Ideální na posilování břišních svalů (sedy-lehy) a na celkové posilování.

VLASTNOSTI

Složení
Vnitřní materiál : 100.0% polyester Vnější materiál : 50.0% polyamid, Vnější materiál : 50.0% polyester
záruka
2 roky

RADY

Skladovací Tipy
Skladujte na suchém místě.

BEZPLATNÉ VIDEONÁVODY NA POUŽITÍ VÝROBKŮ DOMYOS.

Posilovací závaží od značky Domyos vám umožní posílit svaly celého těla.
Domyos vám nabízí videonávody, které vznikly ve spolupráci s profesionálními a certifikovanými sportovními trenéry fitness center Domyos Club.
 

DALŠÍ INFORMACE

Jak používat toto posilovací závaží?
Nevíte, kterými cviky začít, nebo si nejste jistí správnou pozicí? Vše naleznete na stránkách domyos.com. Vývojový tým ve spolupráci s profesionálními trenéry pro vás připravil několik desítek cviků a tipů. pro vás jsou přístupná zcela zdarma.
Co je to zpevňování svalů?
Při zpevňování svalů uvádíte svaly do napětí, tzn. napínáte svalová vlákna, která jsou nezbytná ke správnému držení těla, ke každodennímu pohybu či k přemísťování věcí. Posilování svalů berte jako prevenci a práci na duševní pohodě. Když budete posilovat pravidelně, výsledky budou vidět velmi rychle.
Pro koho je toto cvičení vhodné?
Tomuto druhu cvičení se věnují především ženy, zpevňování svalů je však vhodné pro všechny, a to bez ohledu na věk. Posilovat s odporem je velmi účinný způsob posilování. na své postavě to brzy zaznamenáte.
Příznivé účinky zpevňování svalů
Zpevňování svalů umožňuje vrátit se opatrně ke sportu, vytvarovat postavu a posílit všechny části těla (břicho, hýždě, paže, hrudník). Díky této cílené technice cvičení získá tělo hezké tvary a navykne si na pohyb.
Nahoru