Posilovací závaží Sand Disc 5 kg

Ref.
8359072
Výhody výrobku
Užijte si zábavné cvičení s posilovacím závažím z pohodlného neoprenu.
Univerzální využití
Umožňuje různé typy cvičení.
Ochrana proti nárazům
Měkké závaží chrání podlahu při posilování.
Interaktivita
Využijte videa s cviky zdarma na domyos.com.

VLASTNOSTI

Určeno pro
cvičení v tělocvičně nebo venku.
záruka
2 roky

RADY

Skladovací Tipy
Skladujte na suchém místě.

BEZPLATNÉ VIDEONÁVODY NA POUŽITÍ VÝROBKŮ DOMYOS.

Posilovací závaží od značky Domyos vám umožní posílit svaly celého těla.
Domyos vám nabízí videonávody, které vznikly ve spolupráci s profesionálními a certifikovanými sportovními trenéry fitness center Domyos Club.
 

DALŠÍ INFORMACE

Co je to zpevňování svalů?
Při zpevňování svalů uvádíte svaly do napětí, tzn. napínáte svalová vlákna, která jsou nezbytná ke správnému držení těla, k pohybu či k přemísťování věcí. Cílem je posílit svaly, a to nejen z preventivního důvodu, ale také proto, abyste se cítili po fyzické stránce lépe.
Pro koho je toto cvičení vhodné?
Tomuto druhu cvičení se věnují především ženy, zpevňování svalů je však vhodné pro všechny, a to bez ohledu na věk. Tento typ cvičení je vhodný pro osoby se sedavým zaměstnáním, které již nejsou zvyklé se věnovat fyzické aktivitě nebo pravidelně sportovat.
Příznivé účinky zpevňování svalů
Zpevňování svalstva má příznivý vliv nejen na jednotlivé skupiny svalů, ale i na celé tělo. Odlišuje se tak od klasických fyzických cviků, které se zaměřují pouze na jednu partii. Díky této technice cvičení získá tělo hezké tvary a navykne si na pohyb. Zpevňování svalů umožňuje vrátit se opatrně ke sportu, vytvarovat postavu a posílit všechny části těla (břicho, hýždě, paže, hrudník).
Pro účinnější posilování jsme pro vás přichystali instruktážní videa
Na odkazu <a href="http://www.domyos.com" target="_blank">Domyos.com</a> naleznete instruktážní videa vedená zkušenými trenéry značky Domyos.
Nahoru