Protiskluzové ponožky na fitness fialové

Ref.
8352858
Výhody výrobku
Protiskluzové ponožky Domyos mají silikonové prvky na chodidle, díky prodyšnému materiálu navíc udrží nohy v suchu a pohodlí.

5 DOSTUPNÉ BARVY

Protiskluzové vlastnosti
Protiskluzové silikonové prvky na chodidle.
Prodyšnost
Materiál absorbuje pot a odvádí ho na vnější stranu látky.
Držení na noze
Zpevňující díl na patě.

VLASTNOSTI

Barvy
V prodeji v 5 barvách.
Složení
Ponožky : 93.0% polyamid, Ponožky : 7.0% elastan
Určeno pro
fitness.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Základní koncept výrobků na cvičení
Při cvičení je nejdůležitější cítit se pohodlně. Vybavení značky Domyos je navrhováno tak, aby pro vás cvičení či posilování zůstalo okamžikem uvolnění a odpočinku. Díky tomu se můžete plně soustředit pouze na samotný pohyb. Všechny výrobky testujeme v praxi a na základě názorů uživatelů je dále vylepšujeme.
Testování výrobku
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Proč používat speciální ponožky na fitness?
V našich laboratořích výzkumu a vývoje probíhaly testy, jejichž cílem bylo zjistit, jaká místa chodidla jsou při cvičení nejvíce náchylná k podráždění. Simulace pohybů chodidla (došlap na špičku, na strany chodidla, rotace nohy) ukázaly, že nejvíce je klenba nohy namáhána v místě, kde dochází k rotaci chodidla při došlapu. Proto jsme vyrobili ponožky, které díky zesílenému materiálu ve špičce zabraňují podráždění chodidla při sportu.
Nahoru